• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımıza çıkmak isteyen buyursun gelsin

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Haber kategorisinde WooD tarafından oluşturulan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımıza çıkmak isteyen buyursun gelsin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,099 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Haber
Konu Başlığı Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımıza çıkmak isteyen buyursun gelsin
Konbuyu başlatan WooD
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan WooD

WooD

Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
5
Puanları
18
Web sitesi
www.foxchat.org
Memleket
06 ANKARA
Takım
FenerBahçe
Burç
Yay

İtibar:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımıza çıkmak isteyen buyursun gelsinCumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımıza çıkmak isteyen buyursun gelsinCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu Akdeniz'deki gelişmelerle ilgili olarak "Türkiye'nin artık sabrı sınanacak, kararlılığı, imkanları ve cesareti test edilecek bir ülke olmadığını herkesin görmesini istiyoruz. Yaparız diyorsak yaparız ve bedelini de öderiz. Varsa bedel ödeme pahasına karşımıza çıkmak isteyen buyursun gelsin." diye konuştu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Milli Park Alanı'nda, Malazgirt Zaferinin 949. Yıl Dönümü Kutlama Programı'nda konuştu. Malazgirt Zaferi'nin 949. Yıl Dönümü Kutlama Programı'na TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından satır başları:

Sizleri bu anlamlı buluşmada en kalbi duygularla selamlıyorum. Dün Ahlat'ta ecdadın mezarlarını ziyaretle başlayan ve gece geç saatlere kadar süren yoğun bir program icra ettik. Gençlik Kampımızın açılışını gerçekleştirdik. Okçular Vakfımızın etkinlik alanında gençlerimizin maharetlerine şahit olduk. Ahlat'taki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bölge valilerimizle bir araya geldik. Bu tür toplantıları Ahlat Cumhurbaşkanlığı Külliyemizde her fırsatta tekrarlayacağız.
Malazgit Zaferi kendi kendine ortaya çıkmış değildir. Kutlu zaferin gerisinde azim ve kararlılık vardır. Türk ve dünya tarihinin dönüm noktalarından birini temsil eden bu zaferin ardından Anadolu'nun fethi gerçekleşti. Fethetmek Allah'ın emrettiği adaleti o beldede hakim kılmaktır. Rumlar dışındaki bütün milletlere, bilhassa Ermenilere ve Süryanilere karşı acımasız bir inkar ve asimilasyo politikası uygulayan Bizans zulmü bu fetihle sona ermiştir.
'KARŞIMIZA ÇIKMAK İSTEYEN BUYURSUN GELSİN'
Korkunun ecele faydası yoktur. Türkiye Akdeniz'de de Ege'de, Karadeniz'de hakkı olanı alacaktır. Biz nasıl kimsenin toprağına egemenliğine, çıkarına göz dikmiyorsak, kendimize ait olanlardan da asla taviz vermeyeceğiz. Bunun için siyasi, ekonomik, askeri bakımdan ne gerekiyorsa yapmakta kararlıyız. Muhataplarımızı kendilerine çeki düzen vermelerine, mahvolmalarına yol açacak yanlışlardan uzan durmaya davet ediyoruz.

Türkiye'nin artık sabrı sınanacak, kararlılığı, imkanları ve cesareti test edilecek bir ülke olmadığını herkesin görmesini istiyoruz. Yaparız diyorsak yaparız ve bedelini de öderiz. Varsa bedel ödeme pahasına karşımıza çıkmak isteyen buyursun gelsin. Yoksa çekilsinler önümüzden biz kendi işimize bakalım.
 
Üst Alt