• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Cubicl İş Takip Programı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Cubicl İş Takip Programı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 148 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Cubicl İş Takip Programı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Cubicl, web sitesi ya da mobil uygulamalar üzerinden kullanabileceğiniz bir uygulamadır. İşlerinizin hangi aşamada olduğunu ve çalışanlarınızın iş yükünü bu program sayesinde görebilirsiniz. Bu programı kullanmaya başlamak adına, öncelikle bir kullanıcı hesabı edinmelisiniz. Bunun için öncelikle kaydol butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza Cubicl kullanıcı adı, soyadı ve e-mail kısmı çıkacaktır. Kullanıcı hesabını edindikten sonra, iş takibi yapmaya başlayabilirsiniz. Sisteme oluşturacağınız şifre ile giriş sağlayabilmeniz mümkündür. Kaydolduktan sonra ise diğer ekip üyelerini ise uygulama içinden davet ederek bildirim gönderebilirsiniz. Uygulamaya girdiğinizde, iş takip programı yapmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir ekranla karşılaşacaksınız.

Üst kısımda zaman sayacı, bildirim, yardım ve çıkış butonlarını görebilirsiniz. Sol tarafta ise navigasyon menüsünü görebileceksiniz. Sağ tarafta konuşma penceresi, notlar ve ortada ana sayfanın içeriğini görebilirsiniz. Kullanıcılar ise ana sayfada kendilerine atanmış olan işleri görebileceklerdir. Görev takip programı sayesinde, sizin ve ekibinizin işleri kısa zamanda bitirebilmesi mümkün olacaktır. Ana sayfada zaman çizgisi, rapor ve size atanan görevler yer almaktadır. Zaman çizgisinde ise yapmanız gereken iş ve diğer kullanıcılara atanan işler de tarihlere göre dizilmektedir. Bu bölümde işlerinizle ilgili özet bilgileri de görebilirsiniz. Başlığa tıkladığınızda ise detay sayfasına gidebilirsiniz.
 
Üst Alt