• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Çizgi Dijital Platformu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Çizgi Dijital Platformu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 157 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Çizgi Dijital Platformu
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Çizgi dijital platformu, farklı temada üretilen özgün kurgulara ulaşılmasını sağlar ve sanatsal çizgilerin özgürce sergilenmesine zemin hazırlar. Kullanıcıların yepyeni kurguları anında keşfetmesini sağlayan platform, onların yeteneklerini tam anlamıyla sergilemeleri açısından oldukça elverişli bir uygulamadır. Hayalleri çizgiler ve çizgi romanlar yoluyla yansıtan Çizgi bünyesinde ortaya konulan eserler, sanatsal kişiliğin yansıtılması bakımından son derece önemlidir. Çizgi evreninde kullanıcılar, yetenekler açısından tamamıyla özgür bırakılmış durumdadır. Bu durum da onların özgürce yeteneklerini sergileme açısından muazzam koşullara sahip olmasını beraberinde getirir. Yeteneklerin sergilenmesi açısından böylesi ortamların mutlaka değerlendirilmesi gerekir. Böylelikle yetenekler yoluyla, geniş kitlelere erişim olanağı da elde edilmiş olur.

Çizgi nedir diye sorulduğunda çizgi roman ve hikayecilik evreni konusunda son derece özgür bir ortam sağlayan, kullanıcıların hayal ettiklerini çizgiler ve kurgular aracılığıyla onlara yansıtmaya izin veren bir içerik evrenidir cevabı verilir. Keyifli anların doyasıya ve özgürce yaşanmasını sağlayan platform, bünyesinde kullanıcıların hoşça vakit geçirmesine aracılık eder. Çizgi indir faaliyetiyle birlikte, hayal gücünün bıraktığı iz derinden yaşanır. Platform içerisinde her amaca hizmet eden çizgi romanlar bulmak ve o çizgi romanlar sayesinde zamanın nasıl geçtiğini fark edememek mümkündür. Eserlerini çok daha geniş kitlelere olabildiğince duyurmak isteyenler de tercihlerini cizgi.studio sitesinden yana kullanıp nitelikli ve özgün içerik üretme yoluna giderler.
 
Üst Alt