• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Çağlar Söyüncü, Fenerbahçe taraftarından özür diledi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Çağlar Söyüncü, Fenerbahçe taraftarından özür diledi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Çağlar Söyüncü, Fenerbahçe taraftarından özür diledi
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Çağlar Söyüncü, Fenerbahçe taraftarından özür diledi

Fenerbahçe'ye ara transferde katılan Çağlar Söyüncü, Konferans Ligi çeyrek finalinde alınan Olympiakos mağlubiyetinin ardından sarı-lacivertli taraftarlardan özür diledi.

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek finali ilk ayağında Olympiakos'a 3-2 mağlup oldu.

Mücadelenin 8. dakikasında pas hatası yapan Çağlar Söyüncü, sarı-lacivertlilerin 1-0 geriye düşmesine neden oldu.

Milli futbolcu karşılaşmanın ardından bir özür paylaşımı yaparak tüm sorumluluğu üzerine aldığını açıkladı.

Çağlar Söyüncü'nün paylaşımında şu ifadeler yer aldı;

"BUGÜN O SORUMLULUĞU BEN ALIYORUM"

"Büyük Fenerbahçe taraftarından, kulübümden ve takım arkadaşlarımdan özür diliyorum. Maç ile ilgili bütün sorumluluk biz futbolculara aittir. Bugün o sorumluluğu ben alıyorum ve tekrardan büyük Fenerbahçe ailesinden özür diliyorum"

Üst Alt