• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Caddebostan Psikolog Önerisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Caddebostan Psikolog Önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 154 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Caddebostan Psikolog Önerisi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Neden Terapi? Terapi; kendini keşfetme sürecidir, geçmiş ile bugün arasındaki bağlantıyı fark edebildiğimiz bir yerdir, rüyalarımızın dilini öğrendiğimiz bir süreçtir, kişinin mahremi ve saklı odasıdır, hayalimizdeki benle değil içerdeki benle buluştuğumuz bir yerdir, duygusal bir süreçtir, çatışmalarımızla baş edebilmeyi deneyimlediğimiz bir süreçtir, kendimizi ötekine güvenle bırakabilmeyi deneyimlediğimiz bir yerdir, kişinin kendisinin terapisti olması sürecidir, 'Hep benim başıma geliyor, hep aynı şeyi yaşıyorum' diye ifade ettiğimiz döngüleri fark ederek yeni bir yol edinebilme sürecidir, kendimizin ve ötekinin sınırlarını fark ettiğimiz bir yerdir, hata yapma hakkını kendimize tanımayı öğrendiğimiz bir süreçtir, kendi bütünlüğünü kazanmadır.

Uzm. Klinik Psikolog Sefa ÖZNE kimdir? psksefaozne.com web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgiye ve yazılarına ulaşabilirsiniz. instagram adresinden kendisini takip edebilir ve yazılarına ulaşabilirsiniz.

Zaman zaman hayatta yaşadığımız problemler ve zorlu durumlardan kaynaklı olarak psikologlara ihtiyaç duyabiliriz. Bostancı psikolog, Caddebostan psikolog hizmetleri ile bu uzman psikolog tarafından destek alabilirsiniz. Panik atak, kişilik bozuklukları, yas ve kayıplar, depresyon, OKB, kaygı bozuklukları, travma sonrası stres bozuklukları, ergenlik dönemi sorunları, ilişki sorunları ve benzeri sorunlar çalışma alanları arasındadır. Online psikolojik danışma hizmetlerini de bu platformdan talep edebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt