• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bursa İşitme Cihazı Firmaları

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Bursa İşitme Cihazı Firmaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 165 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Bursa İşitme Cihazı Firmaları
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Bir işitme cihazı seçmek, ilgili sorun yaşayan bireyin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu belirlemesini gerektirir. Bir işitme cihazı seçerken, bireyin işitme kaybı derecesi, sosyoekonomik durumu ve yaşam tarzı gibi bir dizi kriter göz önünde bulundurulur. Bursa işitme cihazı ile kişiselleştirilmiş cihazlar en iyi işitme cihazları olarak kabul edilebilir. Rahatsızlıktan dolayı uzak kaldığınız sosyal ortama geri dönebilmeniz için size hitap eden cihazın doğru seçildiğinden ve ayarlandığından emin olmanız gerekir. Resound işitme cihazı uyarlaması odyolojik verilere göre yapılır. Ekipman teslim edildikten sonra ses güvenliğini sağlamak için frekans ve dinamik adaptasyon yapılmalıdır. İşitme cihazı seçimi kadar önemli olan uyarlamalar arasında her frekansta işitme konforu ve her koşulda konuşma konforunun sağlanması yer almaktadır. İşitme cihazı seçerken çeşitli işitme cihazları modelleri karşımıza çıkar.

Kulak içi modeli, uygun kulak kanalı ile hafif işitme kaybı olan kişiler için uygundur. Kulak içi modeller, dışarıdan zar zor görülebilen çok küçük cihazlardır. Bazı yaşlı yetişkinler küçük kulak içi kulaklıkları kullanmakta zorlanabilirler çünkü parmakları ve elleriyle küçük şeyleri kullanmakta zorlanabilirler. Bu durumda, bir işitme uzmanı, kullanımlarını daha rahat hale getirmek için onlara çeşitli işitme cihazları sağlayacaktır. Bursa işitme cihazı merkezleri işitme kaybı sorunlarınıza en hızlı şekilde cevap vermektedir. İşitme kaybı konusunda ve Bursa işitme cihazı firmaları hakkındaki detaylı bilgiye sitesinden ulaşabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt