• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Burger Değil Burgeron Diyoruz!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde kimden tarafından oluşturulan Burger Değil Burgeron Diyoruz! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Burger Değil Burgeron Diyoruz!
Konbuyu başlatan kimden
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kimden

kimden

Üye
Katılım
17 Haz 2021
Mesajlar
14
Tepkime puanı
1
Puanları
3

İtibar:

Günümüzde vazgeçilmez bir hale gelen fast food ürünü hamburgerin kökeni Orta Asya’da yaşamış olan Tatar Türkleri’ne dayanır… Almanya’dan Orta Asya’ya ticaret amacıyla giden bir tüccar Tatar Bifteği’ni görür ve Almanya’nın şimdiki Hamburg kentinde Tatar Bifteği’ni Hamburga ait olduğu görünsün diye “Hamburger” olarak tanıtır.

Gaziantep Hamburgerci mekanları arasında en olası olmayan yerde muhteşem bir hamburger bulmak çok büyük bir zevktir. Son zamanlarda böyle bir burgeri keşfetme zevkini hepimiz yaşayalım.

Gaziantep burgerci restoranları arasında yerine alan ve hızla geliştirerek kendini büyüten Burgeron’u hala denemediyseniz, vakit kaybetmeden denemenizi tavsiye ederiz.

Gaziantep hamburger siparişi ile isterseniz eve sipariş edebilirsiniz. Tv başında film izlerken bile bu muhteşem lezzetleri yiyerek midenize bayram ettirebilirsiniz. Burgeron sizler için zaman ve mekan fark etmeksizin her koşulda istediğiniz yere ulaşabilir özelliğe sahiptir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt