• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması: Benden duyun!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması: Benden duyun! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması: Benden duyun!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65ddd7ae231efe39f3c14a93.jpg

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz haftalarda spora girerken Bebeköy'te objektiflere takılmıştı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen komedyen, Beyaz Show ile ilgili konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

65ddd6a9231efe39f3c14a87.jpg

"ŞEHİR DIŞINDAYDIM"

Beyazıt Öztürk, önceki gün Bebek'de yürüyüş yaparken görüntülendi. Gazeteciler ile yürürken sohbet eden Öztürk, "Şehir dışındaydım ben, havayı güzel bulunca bu gün hemen çıkmak istedim" diyerek gülümsedi.

Beyazıt Öztürk: Herkes sevgili hayal ediyor, ben pazı sarması hayal ediyorum!

Her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Beyazıt Öztürk, "Annemin yanına gidiyorum şimdi, giderim orda biraz sohbet ederiz onunla. Kahvaltı ederiz beraber" dedi.

65ddd6ed231efe39f3c14a8e.jpg

"VAR BU TARZ BİR DURUM"

Son dönemde sık sık Beyaz Show programının tekrardan başlayacağı konuşulan ancak henüz başlamayan programı hakkında konuşan ünlü şovmen, şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni
Beyazıt Öztürk'ten heyecanlandıran 'Beyaz Show' paylaşımı! 'Ben de özledim'

Üst Alt