• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bank Ayakları ve Oturma Bankları Satışı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Bank Ayakları ve Oturma Bankları Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 157 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Bank Ayakları ve Oturma Bankları Satışı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Bank ayakları üzerine konulan oturma bantları sayesinde insanlar parklarda ve bahçelerde oturabilir, dinlenebilir ve keyifli vakit geçirebilirler. Bu nedenle park ve bahçelerde bank kullanımı bir gerekliliktir. Oturma bankları ise park ve bahçelerin olmazsa olmazıdır. Metal ayaklar üzerine oturtulan ahşap oturaklar sayesinde dayanıklı ve sağlam bir yapı ortaya çıkar. Banklar genellikle 3-4 kişinin sığabileceği büyüklükte olur. Bununla birlikte tek kişilik ya da 2 kişilik banklar da mevcuttur.

Piknik masası bir piknik alanının ya da park alanının en önemli unsurlarından birisidir. Piknik masaları sayesinde insanlar parklarda ve bahçelerde keyifli vakit geçirerek aynı zamanda pikniklerini de yapabilirler. Park ve bahçelerin temiz tutulması adına çöp kovası kullanımı da bir gereklilik olarak karşımıza çıkar. Park ve bahçelerde belli mesafeler ile konumlandırılan çöp kovaları parkların temiz tutulması ve insanların çöplerini atabilecekleri bir yer olması açısından önemlidir. Park ve bahçe malzemeleri alışverişi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt