• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bakan Nebati, Londra ziyaretine ilişkin paylaşımda bulundu: Görüşmeler olumlu geçti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Haber kategorisinde Cilgin-Bedis tarafından oluşturulan Bakan Nebati, Londra ziyaretine ilişkin paylaşımda bulundu: Görüşmeler olumlu geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 228 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Haber
Konu Başlığı Bakan Nebati, Londra ziyaretine ilişkin paylaşımda bulundu: Görüşmeler olumlu geçti
Konbuyu başlatan Cilgin-Bedis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cilgin-Bedis

Cilgin-Bedis

www.zirveforum.net
Özel Üye
Katılım
25 May 2020
Mesajlar
202
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Çeşitli bankaların ve yatırımcıların üst düzey yöneticileri ile görüşmek üzere Londra'ya giden Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak birebir görüşmelerin çok olumlu geçtiğini ifade etti. Öte yandan Bakan Nebati, görüşmelerin yarın da devam edeceğini aktardı.


Yabancı yatırımcılar ve banka yöneticileriyle görüşmek üzere Londra'ya giden Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, seyahatinden detayları sosyal medya hesabından paylaştı.

"YARIN DA GÖRÜŞMELERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ"

Birebir görüşmelerin çok olumlu geçtiğini ifade eden Bakan Nebati, paylaşımında "Bugün Londra'da çeşitli bankaların ve yatırımcıların üst düzey yöneticileri ile yaptığımız birebir görüşmeler çok olumlu geçti. Türkiye Ekonomi Modelimizi ve atacağımız adımları aktarıp, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Yarın da görüşmelerimize devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.


Bakan Nebati'den Londra ziyaretine ilişkin paylaşımda bulundu: Görüşmeler olumlu geçti

"TAKVİMİMİZDE FAİZ ARTIRIMI OLMADIĞINI SÖYLEYECEĞİZ"

Bakan Nebati, daha önce verdiği bir röportajda Londra ziyaretiyle ilgili yatırımcılara yönelik olarak "İzlediğimiz politikalardan geri dönüşün olmayacağını ve takvimimizde faiz artırımı olmadığını söyleyeceğiz. Bunu konuyla ilgili en yetkili otoriteden duyduklarından emin olacağız. Nasıl bir ekonomiyle karşılaşacaklarını şeffaf bir şekilde anlatacağız" demişti.
 
Üst Alt