• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ayvalık Tiny House Hizmetleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Ayvalık Tiny House Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 246 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Ayvalık Tiny House Hizmetleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Tiny house projesi müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen bir çalışmadır. Özgün tasarımlarla gerçekleştirilen projeler, hayattan zevk alacağınız doğal bir yaşam sunacak ortamları hizmetinize sunmaktadır. Özgün evlerin ve doğal yaşamların müşterilerle buluştuğu bu proje oldukça sık tercih edilmektedir. Tinyhouse yenilikçi bir projedir. Aynı zamanda, ilham verici ortamların oluşturulması adına, bu proje ihtiyaçları ve beklentileri de karşılayacaktır. Beklentilerin daha iyi anlaşılmaya çalışıldığı bu proje, olumlu geri dönüşler alınan projelerdir. Sağlıklı şebekelerden bağımsız evler yaratılması bu hizmetlerle mümkün olmaktadır. Mobilev olarak da bilinen tinyhouselar, kompakt tasarımlara sahiptir. Kendi kendine inşa ettireceğiniz evlerin stresi bu hizmetler sayesinde ortadan kalkacaktır.

İnşaatçılar, mühendisler, mimarlara gerek kalmadan, bu yönde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayvalık ilçesinde yer alan tinyhouse evler, tam bir şebekeden bağımsız sistemle çak çalıştır şeklinde tasarlanmıştır. Aynı zamanda, minimalist yaşam, gereksiz eşyaların kaldırıldığı ve küçük ancak geniş evleri bu projede görebilmeniz mümkündür. Minimalist yaşam felsefesini ve sadeliği göz önüne alan bu proje, doğayla iç içe evleri görebileceğiniz çalışmalardır. Küçük boyutlu ancak işlevsel alanların yer aldığı tinyhouse, farklı ihtiyaçlara yanıt verecektir. Bir evden daha fazlasını bu hizmetler sayesinde elde edebilmeniz mümkündür. Bütün dünyada ilgi gören kullanışlı ancak küçük bir yaşam alanının yaratıldığı bu evleri uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
 
Üst Alt