• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 118 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Aydın Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

2004 yılında Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan İstanbul Aydın Üniversitesi, Türkiye’nin en saygın üniversitelerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışı yayın ve araştırmaları ile günden güne büyüyen; akademik kadrosu, eğitim imkân ve olanakları, laboratuvar ve teknik ekipmanları ile eğitim dünyasının “enleri” arasına giren Aydın Üniversitesi, yerli ve yabancı uyruklu binlerce öğrenciye hizmet vermektedir. Aydın Üniversitesi YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı) Kabul ile Dünya’nın birçok ülkesindeki yabancı öğrencilerin lisans ve yüksek lisans eğitimlerini desteklemektedir.

Aydın Üniversitesi YÖS puanına sahip öğrenciler, yüksek burs olanaklarından da yararlanmakta ve kayıt için gereken imtiyazlardan faydalanabilmektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği üniversitelerin başından gelen Aydın Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite YÖS ile birlikte SAT (Eğitim Yetenek Testi) sınavına göre de bursları belirleyebilmekte ve hem öğrenim hem burs imkanlarından yararlanabilmektedir. Aydın Üniversitesi SAT ile bu üniversitenin ilgili bölümlerini kazanmaya hak kazanan yabancı uyruklu öğrenciler, diledikleri diploma özel üniversite imkanlarını da değerlendirebilirler. Yabancı öğrenci özel üniversite imkanlarını kullanmak isteyen öğrenciler için en uygun ücretlere en güçlü diplomaları ve yeterlilik belgelerini sağlayan kurumumuz ile artık siz de bu ülkeye yabancı olmayacak ve tüm profesyonel imkanlardan yararlanabileceksiniz. YÖS sınavı ile birlikte Türkiye’deki birçok üniversiteden yüksek burslar ile eğitim almak istiyorsanız, siz de hemen sitesi üzerinden kayıt işlemleri için detaylı bilgi alabilir ve danışmanlarımız ile detaylı görüş alışverişinde bulunabilirsiniz.
 
Üst Alt