• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Aydın Bilek Eğitimi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde megahome tarafından oluşturulan Aydın Bilek Eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 158 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Aydın Bilek Eğitimi
Konbuyu başlatan megahome
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan megahome

megahome

Yasaklı Üye
Üye
Katılım
11 Eki 2021
Mesajlar
38
Tepkime puanı
2
Puanları
8

İtibar:

Aydın Bilek Eğitimi

Kripto parayla olan macerası 2010 yılında başlayan Aydın Bilek’in o derslerine giren o dönemin Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri ise büyük olasılıkla kripto para kavramını duymamıştı bile çünkü akademik dersler alıyorlardı.

Sonrasında üniversitede ders vermeye ara veren Aydın Bilek, bir dönem endüstriyel üretim tesislerinde robotik sistem kurulumları ve SAP, ERP gibi konularda danışmanlık vermiştir. Bu süreç onu özel sektörü de bırakarak yatırımcı ve kripto para yatırım eğitmeni olduğu sürece götüren bir diğer adım olmuştur. Bu aşamada önce kendisini uzman bir yatırımcı olarak geliştiren Aydın Bilek eğitimlerinde fark yaratarak “Domino Tekniği ile Kripto Para Eğitimi” ile kripto piyasasına yeni bir soluk getirmiştir. Domino tekniğini kısa sürede öğrenen öğrencilerin hayatı bir daha değişmemek üzere refaha doğru yön değiştirdikçe Aydın Bilek yorumlar da kulaktan kulağa yayılmıştır. Aydın bilek youtube videolarına ve kripto para eğitimlerine adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt