• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

AUZEF bahar dönemi ara sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanır? AUZEF sınav yerleri için gözler İstanbul Üniversitesi'nde

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan AUZEF bahar dönemi ara sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanır? AUZEF sınav yerleri için gözler İstanbul Üniversitesi'nde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı AUZEF bahar dönemi ara sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanır? AUZEF sınav yerleri için gözler İstanbul Üniversitesi'nde
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

AUZEF bahar dönemi ara sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanır? AUZEF sınav yerleri için gözler İstanbul Üniversitesi'nde

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2023-2024 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı ara sınav (Vize) tarihi yaklaşırken gözler sınav giriş belgelerine çevrildi. AUZEF sınav yerleri online sistem üzerinden ilan edilecek. Peki, AUZEF bahar dönemi ara sınav giriş belgesi ne zaman yayımlanır?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bahar dönemi sınav takvimiyle ilgili ayrıntılar açıklandı. 2023-2024 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı ara sınavları mayıs ayında yapılacak. AUZEF bahar dönemi ara sınavları 04-05 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Lc6EKAAbdEyXeBFHmAbirA.jpg

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGELERİ NE ZAMAN YAYIMLANIR?

AUZEF sınav giriş belgelerinin sınav gününden 7 gün önce duyurulması bekleniyor. Sınav giriş belgeleri http://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak görüntülenebilecek.

AUZEF SINAV TAKVİMİ

Akademik takvime göre;

Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları) 29 - 30 Haziran 2024 tarihlerinde, Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları) 3 - 4 Ağustos 2024 tarihlerinde Mezuniyete Üç Ders Sınavı 14 Eylül 2024 tarihinde yapılacak.

Üst Alt