• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mobil Apple Müjdeyi Verdi: Kişiselleştirilebilir AirPods için Düğmeye Basıldı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Apple İPhone - IOS kategorisinde Php tarafından oluşturulan Apple Müjdeyi Verdi: Kişiselleştirilebilir AirPods için Düğmeye Basıldı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Apple İPhone - IOS
Konu Başlığı Apple Müjdeyi Verdi: Kişiselleştirilebilir AirPods için Düğmeye Basıldı!
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
CEO
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
239
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Kişiselleştirilebilir AirPods, Apple Türkiye'de satışa sunuldu. Gün geçtikçe dünya çapında farklı ülkelerdeki kullanıcıları tarafından yorumlanan cihaza artık Türkiye'deki kullanıcılar da erişebilecek.

Apple Müjdeyi Verdi: Kişiselleştirilebilir AirPods için Düğmeye Basıldı!


Apple'dan Türkiye'deki kullanıcılarına yenilik haberi geldi. Şirket AirPods, Apple Pencil ve AirTag cihazları için kişiselleştirme hizmetini açtı. Türkiye'deki kullanıcılar için de bu özellik sunulacak!
Teknoloji, her yıl bir öncekinden daha da hızlı ve şaşırtıcı biçimde gelişiyor. Hal böyleyken yeni ürünleri ve trendleri takip etmek oldukça zor. Teknoloji meraklıları için ise bu durum hiç fark etmiyor! Özellikle Apple ürünlerine ilgi duyan kullanıcılar için kişiselleştirilmiş cihazlar fikri çok dikkat çekeceğe benziyor.

Kişiselleştirilebilir Apple ürünleri: AirPods, Apple Pencil ve AirTag​

Kişiselleştirilebilir Apple ürünleri AirPods, Apple Pencil ve AirTag, artık Türkiye’deki Apple müşterileri tarafından da kullanılabilecek. Bu hizmete, cihazlar üzerine yapılacak lazer baskılar sayesinde erişiliyor.
Apple Store mağazalarından alınan Apple ürünlerine lazer baskı hizmetinin tamamen ücretsiz olarak yapılacağı duyuruldu. Birçok kişinin benzer veya aynı model cihazları kullandığı bugünlerde bu hizmet, işleri oldukça kolaylaştıracak. Lazer baskı hizmetinin yalnızca Apple Store'lardan alınan cihazlarda geçerli olacağı, düşünenlerin göz ardı etmemesi gereken bir gerçek.
post_1671655027_46627579747367.jpg

Kendi kişisel Apple cihazına erişmek isteyenlerin de dikkat etmesi gereken bazı noktalar var. Satın almak istediğiniz AirPods modelini sepetinize ekledikten sonra satın alma kısmına geldiğinizde “Ücretsiz lazer baskı ekleyin” seçeneğini mutlaka seçmelisiniz. Bu seçeneği seçtikten sonra, Apple Store'un izin verdiği karakter sayısını geçmeyecek şekilde yazı ve emoji seçebilirsiniz. Seçtiğiniz emojiler AirPods, Apple Pencil ve AirTag cihazlarınıza ücretsiz basılacaktır.
Kişiselleştirme özelliği, uzun bir süredir iPad cihazları için kullanılabilir durumdaydı. Bu hizmetin kullanıcılar tarafından oldukça sevilmesi AirPods, Apple Pencil ve AirTag için de kullanılmasının önünü açtı.

 
Üst Alt