• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Anahtar Teslim Evden eve taşımacılık

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Anahtar Teslim Evden eve taşımacılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 186 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Anahtar Teslim Evden eve taşımacılık
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
28 May 2022
Mesajlar
79
Tepkime puanı
10
Puanları
8

İtibar:

Anahtar Teslim Evden eve taşımacılık

Evden eve taşımacılık
sektörü rekabetin son derece güçlü bir şekilde yaşandığı bir sektör. Fakat eTaşın adlı firma sunduğu farklı hizmet olanaklarıyla, bu sektörde adeta rakipsiz durumda.

TÜBİTAK BİGG tarafınca desteklenen bu proje, Tübitak dahil olmak üzere birçok yerden hibe almayı başarmıştır. Kendini bir nakliye firmasından öte, teknoloji şirketi olarak tanımlayan eTaşın, nakliye sürecinde yapay zeka kullanarak, derin hesaplamalar gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine sunduğu anahtar teslim evden eve nakliye hizmetleri ile büyük beğeni toplayan eTaşın, nakliye sürecinin her aşamasında sizinle beraber olacaktır. Eşyalarınızı dolaplarınızın içerisine kadar yerleştiren firma, avizelerinizin montajını dahi yapar. Size de anahtar teslim bir evde huzurla oturmak kalır.

eTaşın, Getir ile bir iş anlaşması imzalamıştır. Bu anlaşma neticesinde, eTaşın üzerinden nakliye hizmetleri satın alanlara Getirden tam 100 Tl hediye sunulmaktadır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt