• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

"Among us" oyunundaki karakterleri analiz etmenin ilginç yanı nedir?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde boyama tarafından oluşturulan \"Among us\" oyunundaki karakterleri analiz etmenin ilginç yanı nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 430 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı \"Among us\" oyunundaki karakterleri analiz etmenin ilginç yanı nedir?
Konbuyu başlatan boyama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan boyama

boyama

Üye
Katılım
28 Eki 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1

İtibar:

Among us oyunu hakkında

Among us, "gizli kişiyi" bulmak için oyuncular arasında etkileşim gerektiren, "iğrenç" bir çizgi film tarzı grafik stiline sahip, eğlenceli bir kooperatif çok oyunculu oyundur. Oyun, topluluğu tarafından "Evrenin Kurt Adam versiyonu" adıyla anılıyor.

Among us 2018 yılında ABD'de InnerSloth şirketi tarafından piyasaya sürüldü. O zamanlar oyun, uzmanlar tarafından çekici içeriğe sahip olarak değerlendirildi ve piyasaya çıktığı ilk günlerden itibaren büyük ilgi gördü. Ama sade grafiklerle ve tanıtım odaklı olmadığı için oyunun oyuncu sayısı azalıyor.

Goom Bastomp'a göre, 2020 yılına kadar dünya genelindeki Twitch ve YouTube platformlarındaki yayıncıların büyümesi, Aramızda her zamankinden daha ünlü hale gelecek.

Aramızda oyundaki karakterlerin analizi

1. Among us Oyundaki Karakterler – Kuzu

Aramızda oynamaya başlayan herkes aynı zamanda bir kurda dönüşmeden önce bir kuzudur. Bu insanlar genellikle diğer oyuncuları tarafından baş dönmesi noktasına kadar kandırılırlar, dost ve düşman ayırt edemezler. Impostor'un kısa öldürme aşamasına tanık olurken ve suçlarken bile, Impostor'un kurnazlığı nedeniyle kendileri şüpheli hale gelecekler. Bu aynı zamanda çoğu zaman, kanalizasyondan atlamak veya adını kırmızı yapmak gibi "yeraltına inmek" ifadeleri olan kişidir.

2. Among us oyundaki karakterler – Aziz kınar

Bu haberciler genellikle başkalarına değerli bilgiler getirir. Görev yapmak yerine etrafta koşuşturup insanları izlemeyi veya Sahtekarları "avlamayı" severler. Bu aynı zamanda kamera odasının tanıdık bir yüzü ve genellikle burada ölüyor.

3. Among us Oyundaki Karakterler – Çarpık Patron

Bu oyundaki en tehlikeli unsurdur çünkü hepsi başkalarını kolayca suçlayabilen Sahtekarlardır. Yetenekleri ile oyunu ellerinde tutacak ve diğer oyuncuları fırıldak gibi döndürecekler.

4. Among us Oyundaki Karakterler – Kızkardeşler birlikte yaşar ve ölür

Genellikle "zayıf kalpli" oyuncular, Sahtekar'ın her an dışarı atlayacağı korkusuyla her zaman birilerini yanlarında gelmeye davet ederler. Güvende olmalarına rağmen bazen sahte kişiler tarafından kendilerini korumak için tanık olarak kullanılırlar veya güvenlerini yanlış yere gönderdikleri için öldürülürler.

5. Conan sıkı hayran

Yetenekli bir dedektif olmanın tüm unsurlarını taşıyan bu oyuncular, genellikle sahte olanı bulmak için verilen bilgileri eler ve zincirler. Ancak, çok fazla analiz yaptıkları için şüpheli hale gelebilirler.

6. Cao Cao'nun Torunları

Bu tür bir oyuncu için, "yanlışlıkla öldürmek, kaçırmaktan daha iyidir", en küçük bilgiyle bile, yine de oy verirler. Bu, Impostor'un en sevilen bileşenidir çünkü yönetilmesi kolaydır.

7. Çalışkan hayaletler

Yanlış oy aldıklarında, yine de takım arkadaşlarının görev yaparak sahtekarları ifşa etmelerini destekliyorlar. Bu arada, diğerleri katillerinin "perisini" takip etmeyi veya diğer hayaletlerle konuşmayı sever.

8. Sessizlik altındır

Her türlü oyuncuyu tespit edin Oyuna yeni giren kötü Conan'ı dönüştüren Among us kişi öldü

“Among us” gibi tartışılması gereken bir oyunla, sessiz olanlar genellikle dezavantajlı durumda. Öte yandan, ne kadar çok konuşurlarsa, o kadar çok şüphelenileceklerini düşünme eğilimindedirler, ancak ne yazık ki sessizlikleri onları en çok şüphelendiriyor.

Bu oyun deneyimini henüz denemediniz mi, yorum bırakarak düşüncelerinizi bize bildirin.

Veya Aramızda'nın bir karakter görüntüsünü, örneğin Among us Kovboy gibi basit bir desende görüntüleyebilir veya aşağıda bulunan birkaç basit şablonu gözden geçirebilirsiniz. Ardından, karakteri için rengi ve parlaklığı, rengi açık ve koyu kademeli olarak mükemmelleştirin.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt