• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Amerika’da Şirket Kurmak

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Amerika’da Şirket Kurmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 129 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Amerika’da Şirket Kurmak
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Amerika, herkesin yaşamak için hayal kurduğu bir ülkedir. Amerika’da yaşamak ve aynı zamanda şirket kurarak işinizi ilerletmek için hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Şirket kurulumu bu ülkede belli şartlara dayanmaktadır. Dolayısıyla bu şartların neler olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Amerika’da şirket kurmak için vergi beyannamesi, yatırımcı vizesi, iş danışmanlığı gibi konularda da destek alabilmeniz mümkündür. Güvenli bir şekilde şirketiniz kurularak, sonraki seviyeye taşımanız için sizlere kolaylık sağlanır. ABD’nin Delaware eyaleti tarafından yetkilendirilmiş ve Türkçe hizmet veren Registered Agent olarak hizmetler verilmektedir. Bu ülkede şirket kurmak için yetkili olan kuruluşları tercih edebilmeniz de mümkündür. Amerika vergi beyanı gibi konularda da bu platformdan bilgi alabilirsiniz.

Temsilcilik kaydını inceledikten sonra, bu ülkede nasıl şirket kuracağınız konusunda bilgi edinmiş olabilirsiniz. Son derece hızlı, kolay ve pratik bir şekilde şirketinizi kurduktan sonra, ülkeye gidebilirsiniz. Amerika muhasebe işlemleriniz konusunda da hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Amerika’da şirket kuruluşu ticari faaliyetlerinizin başlatılması konusunda yapılan işlemlerdir. Bütün eyaletlerde şirket kurulumunun da gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda, iş danışmanlığı, yatırım ve emlak gibi konularda da hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Aylık muhasebe, yıllık federal vergi beyannameleri ve vize gibi konularda da detaylı bir şekilde bilgilendirileceğinizden emin olabilirsiniz. Eyaletlere göre şirketinizi nasıl kurmanız gerektiği konusunda da hizmetler verilmektedir.
 
Üst Alt