• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Amerika Gezi Youtube Kanalı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Amerika Gezi Youtube Kanalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 123 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Amerika Gezi Youtube Kanalı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Amerika gezilip görülmesi gereken ülkelerden bir tanesidir. Kangal köpeği, bilindiği gibi ülkemizde Sivas ilinde meşhurlaşmış bir cinstir. Ancak bu köpeğin maceralarının Amerika’da geçmesi, izleyicileri heyecanlandırmaktadır. Amerikada kangal köpeği hikayelerini izlemek için bu kanalı takip ede bilirsiniz. Ares isimli köpeğin, New York’ta geçmekte olan hikayesi, kangal tutkunlarını heyecanlandıracaktır. New York’ta tanıtılan Ares’in büyük ilgi gördüğünü de söyleyebiliriz. Ares’in Türk yürüyüşleri ve festivallere katılarak ülkemizi de dünyaya tanıttığını söyleyebiliriz. Amerika’da yapılan bu yürüyüş, kangalın dünyaya tanıtılmasına olanak sağlamaktadır. Amerika gezi kanalı olarak yayınına devam eden bu kanal, 15-20 dakika süren köpek yürüyüşleri ve konser etkinliğiyle kangalın tanıtımı yapılmaktadır.

Amerika’nın çeşitli eyaletlerinden katılım sağlanan bu etkinlik son derece eğlenceli geçmektedir. Bu anlatımın yanı sıra, Amerika kangal vlog çekimleri de yapan kanal sahibi, bu yönüyle kangalı dünyaya tanıtmayı başarmaktadır. Bu kanalda, kangal köpeğinin büyüme süresinden de bahsedilmektedir. Aynı zamanda, eşsiz bir kulübe yapımı bilgisine de yer verilen kanalda çeşitli bilgilere erişebilmeniz mümkündür. Genellikle, Ares’in yaşadıkları ve yapılanlar konusunda siteden video izleyebilmeniz mümkündür. Avrupa gezisi konusunda da video yayınlayan kanal sahibi, Amerika’da gezmiş gibi hissetmenize de yardımcı olmaktadır. Türk günü olarak kutlanan günün nasıl geçtiği ve buna benzer çeşitli videoları takip etmek için Ozan Cakmak YouTube Kanalı linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu linke abone olarak videoların devamını da seyredebilirsiniz.
 
Üst Alt