• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

''Ama öyle, ama böyle takımdan ayrılacak kafayı takmış.''

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan ''Ama öyle, ama böyle takımdan ayrılacak kafayı takmış.'' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 60 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı ''Ama öyle, ama böyle takımdan ayrılacak kafayı takmış.''
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

İşte Şahinoğlu'nun açıklamaları; ''Beşiktaş transferde ince eleyip sık dokuyor, ben bu hafta resmi transferlerin başlamasını bekliyorum. Yeni sezon açıldı, yeni sezonun heyecanı var. Sadece futbolcularda değil, futbol kariyerini bitirip antrenörlüğe geçiş yapan Burak Yılmaz da da aynı şekilde heyecan var. Şenol Güneş’in ekibinde ilk mesaisine başladı. Bundan sonra saha kenarında antrenör Burak Yılmaz’ı göreceğiz. Beşiktaş 9 Temmuz’a kadar İstanbul’da olacak, bu tarihten sonra Almanya’ya gidecek. Bu arada 8 gün var, transferlerin hepsinin olmasa da en azından iki tanesinin geleceği hafta olacaktır. Bugün itibari ile Beşiktaş tekrar bir atağa kalkıyor, bu atağı Ceyhun Kazancı daha evvel Barcelona‘yı ziyaret ederek yapmıştı, bu kez farklı bir rota, yine Ceyhun Kazancı ancak rota İngiltere. İngiltere’de bir takım görüşmeler yapacak bu görüşmelerin içinde bir 10 numara transferi de var. Stoper transferi var. Stoper transferinin dışında da daha önce gündeme gelen oyuncularla ilgili temasları olacak. Almanya kampına kadar ben Beşiktaş’ın en azından iki transferini biteceğini bekliyorum. Bunlardan biri stoper, diğeri de orta sahanın hücum yönü kuvvetli bir oyuncusu olabilir. Çünkü hedef on numara transferi. Ben önceliğin bu iki transfere verileceği düşünüyorum. Geçen sene Avusturya kampında, kampın ilk günlerinde Weghorst ve Muleka gelmişti. Yine benzer olacağını düşünüyorum, ikinci etap kampı başladığında diğer transferlerin geleceğini bekliyorum. Beşiktaş’ın ilk 11’e yapacağı transfer sayısı 4 veya 5. 4 oyuncu garanti, 5 i de şöyle söylüyorum Nathan Redmond. Çünkü Redmond Beşiktaş’ın hala imza atmak istediği oyunculardan bir tanesi. Eğer onunla imzalanmazsa bir sağ kanat oyuncusu gündeme gelecek. Şu anki planlarında sağ kanat transferi yok. 2 stoper var çünkü Saiss Beşiktaş’tan ayrılacak, ben bunu aylardır söylüyorum. Ama öyle ama böyle ayrılacak kafayı takmış. Yeni sezonda Saiss'i görme şansınız % 1 civarında. Dolayısıyla orada zaten sağ stoperde bir boşluk vardı, Saiss ayrıldığına göre o bölgeye iki stoper takviyesi yapılacak.''

Üst Alt