• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Albayrak'ın Instagram hesabından görevden ayrılma açıklaması

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Haber kategorisinde Gece Kuşu tarafından oluşturulan Albayrak'ın Instagram hesabından görevden ayrılma açıklaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Haber
Konu Başlığı Albayrak'ın Instagram hesabından görevden ayrılma açıklaması
Konbuyu başlatan Gece Kuşu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gece Kuşu

Gece Kuşu

Emektar Üye
Katılım
23 Eyl 2020
Mesajlar
1,694
Tepkime puanı
32
Puanları
48

İtibar:

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın resmi Instagram hesabından istifa açıklaması yapıldı. Aynı zamanda Albayrak'ın Twitter hesabının silindiği görüldü.

Albayrak'ın Instagram hesabından paylaşılan istifa açıklaması, 'Gerçek mi, siber saldırı mı' şüphelerini gündeme getirirken, gelişmelerin ardından resmi kaynaklardan henüz bir açıklama yapılmamış durumda.

Albayrak'a ait olan hesaptan yapılan duyuruda sağlık nedeniyle görevinden istifa ettiği ifadeleri yer aldı.

1111jpg_JZFCx.jpg


Reuters açıklamanın doğruluğunu teyit için görüştüğü Cumhurbaşkanlığı yetkililerinden bir doğrulama alamadığı bilgisini paylaştı.

Üst düzey bir Cumhurbaşkanlığı yetkilisi "Doğrulatamadık" derken, Reuters'a yanıt veren iki cumhurbaşkanlığı yetkilisi de haberi şu anda teyit edemediklerini söylediler.

AK Parti Grup Başkanvekili Muş'tan açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, sosyal medya hesabından Albayrak'ın istifa haberlerine ilişkin, "Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz" dedi.

Muş'un paylaşımı şu şekilde: "Bakanımız Sayın Berat Albayrak çok zor bir süreçte görev üstlendi. Kendi ayakları üzerinde duran milli bir ekonomi için önemli adımlar attı. Özverili çalışmalarına bizzat şahidiz. Cumhurbaşkanımızın da tensipleriyle görevinin başında devam etmesini temenni ediyoruz."
 
Üst Alt