• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 144 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Air Anka Havayolları Uçağı İlk Kez Görüntülendi!
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Ülkemizde yeni olan hava yolu şirketi Air Anka’ya ait filosu uçuşa başlaması planlanan uçağı ilk kez görüntülendi. Görüntülenen Air Anka uçağının üzerinde yine bu isim yazmaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden alınan izinler doğrultusunda personel alımına da başlanmıştır. AirAnka personel alımına başlayarak, geçen ay da uçuş ekipleriyle anlaşma yapılmıştır. Bu hava yolu şirketi ise operasyonlarını Airbus 330 tipi uçaklar ile icra etmeyi düşünmektedir. Şirketin kendi renklerini kullanarak uçağın tasarımını yaptığını söyleyebiliriz. Air Anka Havayolları uçağı üzerinde Air Anka yazısı mavi renk ile yazılmıştır. Bu uçak ilk kez Airport Haber farkıyla okurlarla buluşturulmuştur. Bu haber ajansı farkıyla uçağın görüntülendiğini söyleyebiliriz.

Atatürk Havalimanında yer alan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş ait hangarın modifikasyon ve bakımı yapılan uçağın dışında Air Anka adına sefer düzenlenecektir. Bu sefer ise ikinci A330-200 tipi uçak ile yapılarak kısa zamanda uçuşlara hazır hale gelmesi beklenmektedir. Air Anka haber okuyacak olan bireyler, sitenin ana sayfasını gözden geçirebilir. Air Anka uçağı da diğer ünlü hava yolu şirketleri kadar konforludur. Görüntülenen Air Anka uçağı yeni bir şirkettir. Faaliyet göstermesi planlanan uçağın ilk kez görüntülenmesi görenleri kendine hayran bıraktı. Beyaz renkli uçağın üzerinde mavi renk ile Air Anka yazmaktadır. Haberle ilgili detaylı bilgileri ise site linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.

23yi9yo.jpg
 
Üst Alt