• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde kimden tarafından oluşturulan Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 436 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Aile Birleşimi Vizesi Almak İçin
Konbuyu başlatan kimden
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASLGOKMEN

kimden

Üye

İtibar:

Aile Birleşimi vizesi almak istiyorsanız öncelikli olarak yapacağınız konu A1 seviyesinde bilmeniz gereken yabancı dildir.

Elbim’in yoğun Almanca Kursu, Almanya'da yaşamanın temel dil engelleri ve zorlukları konusunda size rehberlik edecek deneyimli bir öğretmen tarafından verilmektedir. Kursun sonunda, yeni öğrenilen dilde basit günlük konuşmalar yapabilecek ve gelecekteki Almanca çalışmalarınız için mükemmel bir temel sağlayacak gerekli kelime dağarcığına ve sağlam gramer bilgisine sahip olacaksınız.

İngilizce kursu neden gereklidir. Dünya çapında en çok kullanılan ve konuşulan dildir. Dünyadaki her beş kişiden biri ya konuşabiliyor ya da anlayabiliyor, bu yüzden seyahat ve iletişim için kullanışlı oluyor. İngilizce öğrenmek aynı zamanda kariyerinizi ilerletmek ve özellikle iş ortamında, çok kültürlü bir şirkette veya yurtdışında çalışırken iş bulma şansınızı artırmak için harika bir yoldur. İngilizce öğrenen biri olmak, sizi iki dilli veya daha fazlası olma yolunda ayarlayarak dil kapasitenizi artırmanın harika bir yoludur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

İtibar:

Merhaba İngilizce gerçek hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan bir dil iyi bir eğitim için kızılay ingilizce kursları arasında Perfect English kesinlikle öneriyorum. Dil eğitimi için internette araştırma yaparak kendilerine ulaştım. Ankara ingilizce kursları arasında tek tercihim Perfect English oldu. Pandemi nedeniyle hijyene mesafeye de dikkat etmeleri maske ve dezenfektan kullanmaları özellikle çok güzel bir uygulama ayrıca dilimi geliştirmem için çok yardımcı oldular burada hızlı ve akıcı konuşmayı öğrendim. Ankara'da İngilizce kursu arayanlar

bu linkten ulaşabilirsiniz çok ilgililer ve profesyonel bir eğitim aldım sizlerede öneririm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ASLGOKMEN

Üye

İtibar:

HOLLANDACA - FLEMENKÇE - FLAMANCA - UYUM SINAVI - KOSOLOSLUK SINAVI - ONLINE - BURSA

AİLE BİRLEŞİMİ HOLLANDA UYUM SINAVI için, 2006 yılından itibaren BURSA'DA hizmet verdiğimiz süre boyunca uyguladığımız kaliteli ve seviyeli eğitim anlayışıyla; öğrencilerimizin güvenini boşa çıkarmadık. Bu güven ve destekle yolumuza devam ediyoruz...

Biz iddialıyız; ezber yaptırmıyoruz: HOLLANDACA ÖGRETİYORUZ. SESLİ DERSLER VE HOCALARLA YAPACAĞINIZ PRATİKLE Temel seviyede Hollandaca anlamanızı ve konuşmanızı sağlıyoruz. Bunu yapabilince zaten sınav için endişelenmenize gerek bile kalmıyor. Bu nedenle şimdiye kadar tüm öğrencilerimiz uyum sınavını yüksek puanlarla geçerken, bize düşen de onların bu mutluluğunu paylaşmak oldu.

Öğrencimiz olduğunuz günden itibaren artık bize emanetsiniz ve sınavı geçip de vizenizi elinize alana kadar her konuda yanınızda olacağız. Şimdiden başarılar

İRTİBAT NO:

ASLI 0538 298 05 71

Üst Alt