• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Acıbadem Üniversitesi YÖS Hizmetleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Acıbadem Üniversitesi YÖS Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 133 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Acıbadem Üniversitesi YÖS Hizmetleri
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Acıbadem Üniversitesi Türkiye’de sağlık sektöründe ileri gelen, bilindik üniversitelerden birisidir. Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan üniversite 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Dünyanın birçok yerinden yabancı insanlar tarafından tercih edilen Acıbadem Üniversitesinin amacı dünyada önde gelen üniversitelerinden birisi olmaktır. Profesyonel akademik kadrosu. Teknolojik ekipmanları ve uluslararası imajı yurtdışından gelecek olan öğrencilerin dikkatini çekmektedir.

Acıbadem Üniversitesi birçok öğrenciye yüksek oranlarda burs imkânı tanımaktadır. Yurtdışından Acıbadem Üniversitesini tercih etmek isteyen öğrenciler için bu çok önemli bir imkandır. Acıbadem Üniversitesi YÖS ve Acıbadem Üniversitesi SAT ile kabul alınabilmektedir. Yurtdışından gelen öğrencilere %40’a varan burs imkanları tanımaktadır. Acıbadem Üniversitesi yurtdışından gelen öğrencilere yeterli sayıda kontenjan sağlamaktadır. Hali hazırda yabancı öğrenciler 5 Fakülte, 2 Meslek Yüksekokulu programlarında okumaya devam etmektedir. Yurtdışından gelen öğrenciler genelde Acıbadem üniversitesinin Tıp, Eczacılık, Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Bilimler Fakültelerini seçmektedir. Öğrenciler arasında en çok tercih edilen bölümlerden biriside Hemşirelik Bölümüdür. Acıbadem Üniversitesi öğrencilerine okurken yüksek burs vermektedir ve programdan mezun olduktan sonra kendi hastanelerinde çalışma imkânı sunmaktadır. Hem öğrencilerinin okurken yanında olup hem de mezun olduktan sonra iş bulmasında yardımcı olmaktadır. SAT Özel Üniversite hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu yakasının en merkezi yerlerinden birisi olan Ataşehir’de bulunan Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü adeta 100.000 metrekare alana sahip bir bilim yuvasıdır. Kampüste amfi, derslikler, laboratuvarlar, spor ve sosyal faaliyet alanlarına kadar her şeye yer verilmiştir. Yüksek teknolojiye ve imkanlara sahip Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü yurtdışından gelen öğrencilere sosyal, kültürel ve akademik olarak tüm imkanları sağlamaktadır. İstinye Üniversitesi YÖS, İstinye Üniversitesi SAT ve daha birçok üniversitenin yabancı öğrenci programları ile ilgili merak ettiklerinize sitesi üzerinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.
 
Üst Alt