• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Abdullah Avcı'dan TFF'ye tepki

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde TrabzonSpor kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Abdullah Avcı'dan TFF'ye tepki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı TrabzonSpor
Konu Başlığı Abdullah Avcı'dan TFF'ye tepki
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Trendyol Süper Lig'de Kayserispor karşısında aldıkları 2-1'lik galibiyetin ardından konuştu. Karşılaşmada takımının performansını değerlendiren Abdullah Avcı, fikstür konusunda da federasyonu eleştirdi. İşte Abdullah Avcı'nın maç sonu sözleri; ''Geçen Sivasspor maçından çıkmamız lazımdı. Oyunun ilk yarısını çok iyi oynadığımız bir maçı kaybettik. Buraya geldiğimizde, iştahlı ve seyircisinin desteğiyle oynayan bir takım. Oyunun bütününde çok doğru organizasyonlar yaptık. Yapamadığımız alanlarda basit top kayıpları yaptık. Ciddi bir şey vermedik oyunun içinde.'' ''O pozisyonda kızdım. Öne oynamamız gerekiyordu. Uğurcan bu ülkenin en önemli kalecilerinden biri. Maç öncesinde de söylediğim gibi hedefimiz üçüncülük. En yakın rakibimizden 4 puanda olduğumuz süreci iyi bitirdik diye düşünüyorum. En iyi şekilde çarşambaya kadar fiziksel ve zihinsel toparlanma yapmamız gerekiyor. Trabzonspor'un kenetlenme zamanı. Kayserispor'a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.'' ''Biliyorsunuz ocak ayında bütün takımlar 8-9 tane müsabaka oynadı. Hem ara transfer var, hem Afrika Kupası var, Türkiye Kupası çok yorucu ve yıpratıcı geçti. Sonrasında da geçen hafta itibarıyla milli takım arasıyla beraber devam eden süreçte 26 günde 2 maç oynadık. Bir Futbol takımı açısından sağlıklı değil. Bundan sonraki süreçte herhalde mayısın 26'sına kadar haftada yine 3 maç oynayacağız. Bu sağlıklı bir planlama değil. Gelecek sene itibarıyla bunun daha iyi olmasını rica ediyorum. Daha dikkat edilmesini istiyorum.''

Üst Alt