• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

3DMadMax 3D Magazin Dergisi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan 3DMadMax 3D Magazin Dergisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 160 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı 3DMadMax 3D Magazin Dergisi
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

Günümüzde bilgisayar destekli tasarım, oyun geliştirme, animasyon, film efektleri ve 3D tasarım programları hakkında genel bilgilere 3DMadMax ile kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece okuyuculara özel hazırlanan içeriklere 3DMadMax 3D Magazin Dergisine abone olarak yararlabilirsiniz. Sitede ve dergide birbirinden farklı onlarca kategoride yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz. 3D modelleme tasarımları yeni teknolojilerin sağladığı en önemli süreçlerden birisidir. 3DMadMax 3D Magazin Dergisi sizler için en güncel tasarım projelerini sergilemenin yanı sıra sizi sektörün en heyecan verici ve en yeni yetenekleriyle tanıştırıyor. Takipçilerine yeni tasarım dünyasındaki gelişmeleri ilk elden sunmaktadır. Sitede ve dergide en önemli proje ve olayların derinlemesine analizi ve tasarım dünyasının en etkili düşünce liderlerinden görüşleri en iyi şekilde okuyucuya aktarmaktadır. 3DMadMax Dergisi, Türkiye’nin ilk 3D yaratıcı derginin çevrimiçi bir varlığıdır.

3DMadMax 3D Magazin Dergisi dijital hayata özel birbirinden kaliteli içerikler sunulmaktadır. 3DMadMax adresinde kolay gezinme arayüzü ile bazı temel kavramlar, programlar, tasarımlar ve daha fazlası ile ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca dergiye abone olabilir ve derginin yayınlayacakları hakkında detaylı fikir edebilirsiniz. Ayrıca VFX ve 3D programlar hakkında özel bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz. 3D modelleme, animasyon, dijital sanat, film, görsel efektler, kariyer ve daha pek çok konu en güncel bilgilere sitesinden ulaşabilir ve 3DMadMax 3D Magazin Dergisine abone olabilirsiniz. Aylık abone olarak dergi için hazırlanan en özel içeriklerden yararlanabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt