• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mobil 13 İnç iPad Pro'nun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Apple İPhone - IOS kategorisinde x tarafından oluşturulan 13 İnç iPad Pro'nun Çıkış Tarihi Sızdırıldı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 237 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Apple İPhone - IOS
Konu Başlığı 13 İnç iPad Pro'nun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye
Katılım
30 Ara 2022
Mesajlar
341
Tepkime puanı
31
Puanları
28

İtibar:

11 ve 13 inç iPad Pro çıkış tarihi ile beraber ortaya çıktı. Ayrıca ürünün bazı teknik detayları da sızdırıldı. Gelin bu bilgilere beraber bakalım.

13 İnç iPad Pro'nun Çıkış Tarihi Sızdırıldı!


iPad Pro, sunduğu pek çok özellik ile beraber Apple kullanıcılarının kullandığı tablet. Son zamanlarda kendini aşan cihaz, yeniliklerle müşterilerini sevindirmeyi başarıyor. Daha öncesinde iPad Pro için yeni modeller tanıtılmıştı. Şimdi ise yeni tanıtılacak ürünler için bazı tahminler ön plana çıkmaya başladı. Henüz şirket tarafından kesinleşmemiş olsa da yeni modeller hakkında bazı detaylar sızdırıldı.

13 inç iPad Pro için tarih verildi!​

Apple, yeni nesil iPad Pro’lar için çalışmalara çoktan başlamış olabilir. Ekip, bilindiği üzere yeni bir lansman etkinliğinden önce hazırlık yapıyor. Bu hazırlıkta ürünlerin nasıl olması gerektiği planlanıyor ve ürün, buna göre tasarlanıyor. Henüz net bir bilgi yer almasa da analistlerden birisi bazı açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamada dikkat çeken detaylar arasında çıkış tarihi oldu. Analiste göre Apple, yeni nesil tabletleri 2024 yılında piyasaya sunacak.
13 inç iPad Pro çıkış tarihi de 2024 olarak açıklandı. Bununla beraber bazı teknik detaylara da yer verildi. Bu detaylardan birisi ekran boyutunun büyüyeceği ile ilgili. Ünlü analist, ekran boyutunun 0,1 inç artacağını ifade ediyor. Güncel nesilde 12,9 inç iPad Pro ve 11 inç iPad Pro’lar yer almakta. Yeni nesil ile beraber 13 inç ve 11,1 inç iPad Pro modelleri görülebilir.
post_1672479126_66994882441133.jpg

Yeni iPad Pro’lar ile ilgili öne çıkan bir diğer detay ise ekran paneli. 2024 yılında gelmesi beklenen iPad Pro’lar OLED ekran ile piyasaya sürülebilir. Henüz doğrulanmasa da güvenilir bir kaynağın böyle bilgiler vermesi haberin değerini arttırıyor. Şu anki nesillerde LED ve LCD paneller kullanılmakta. OLED ekran yeniliğinin her varyasyon için geçerli olacağı ifade edilmekte.
13 inç iPad Pro çıkış tarihi dışında donanımlarının ne olacağı da tartışılıyor. Bazı kaynaklara göre iPad Pro’da donanımsal olarak ciddi yenilikler yapılmayacak. Bunun sebebi zaten büyük bir güçlendirme uygulanması. Bilindiği üzere iPad Pro, M2 işlemciye kavuşmuştu. Bu işlemcinin sunduğu performans sebebiyle bir süre daha kullanımda kalacağı düşünülüyor. Yani donanımsal açıdan büyük bir fark beklenmiyor, yazılımda geliştirmeler olabilir.
11,1 ve 13 inç iPad Pro için farklı kaynaklardan da iddialar mevcut. Bir diğer söylentiye göre Apple, iPad Mini’nin özelliklerini geliştirmeye odaklanacak. Bunun için bazı hazırlıkların yapıldığı ifade ediliyor. Bu hazırlıklar ile ilgili detaylı bir paylaşım sağlanmıyor. Özetle Apple, iPad Pro’dan çok iPad Mini’ye ağırlık verebilir. Yeni nesil iPad’lerin 2023’ün dördüncü çeyreğinde

 
Üst Alt