• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yengeç Burcu 25 – 31 Mayıs 2020

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haftalık Burç Yorumları kategorisinde ZC-WM tarafından oluşturulan Yengeç Burcu 25 – 31 Mayıs 2020 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 723 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haftalık Burç Yorumları
Konu Başlığı Yengeç Burcu 25 – 31 Mayıs 2020
Konbuyu başlatan ZC-WM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ZC-WM

ZC-WM

Üye
Katılım
24 May 2020
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Puanları
8

İtibar:Yengeç burç yorumları:

Bu hafta iletişiminiz hareketlenmeye başlayacak. Kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Hayatınızla ilgili almak istediğiniz kararlarla ilgili doğru zamanda olabilirsiniz.

Kendimizi sık sık geçmişi düşünüp, hata olarak gördüğümüz bazı şeyleri nasıl düzeltebileceğimizi düşünürken bulabiliriz. Çevremize hızlı ancak duygularına göre hareket eden, hassas ve kırılgan bir imaj yansıtıyor olacağız. Karşınızdakilere içinizden geçenleri açık açık dile getirmekten çekinmemeli ve kimseye karşı alınganlık göstermemelisiniz.

28 Mayıs tarihinde burcuna geçecek ve 5 Ağustos’a kadar oradaki yolculuğunu sürdürecek olan iletişim gezegeni Merkür kendinizi etrafınızdaki insanlara daha iyi ifade edebilmenize olanak sağlayacak.

Duygularınızı çevrenize kolaylıkla aktarabilecek, insanlarla daha kolay empati kurabileceksiniz. Finansal konularda sizin için kazançlı olabilecek bir takım anlaşmalar gündeme gelebilir, yeni ortaklıklar kurabilirsiniz.

Ancak Merkür, 19 Haziran ve 13 Temmuz tarihlerinde retro hareket halinde olacağından, bu zaman diliminde dikkatli olmanız gerekecek. Zira sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmemeli, düşünerek konuşmalı, duygularınızın mantığını geri planda bırakmasına izin vermemelisiniz.​
 
Üst Alt