• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yapışkanlı Poşet Ürünleri Satışı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Tanıt kategorisinde aysuyigiter tarafından oluşturulan Yapışkanlı Poşet Ürünleri Satışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 176 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Tanıt
Konu Başlığı Yapışkanlı Poşet Ürünleri Satışı
Konbuyu başlatan aysuyigiter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aysuyigiter
Katılım
27 Mar 2022
Mesajlar
314
Tepkime puanı
7
Puanları
18

İtibar:

JBf47o.jpeg


Fermuarlı olarak üretilen jelatin poşet yerine, yapışkanlı poşetin tercih edilmesinin ve sıklıkla kullanılmasının sebebi, içerisinde bulunan yapışkan bant sayesinde kullanımının pratik olmasıdır. İçine konulacak ürünün boyutuna göre çeşitli ebatlarda şerit jelatin kese çeşitleri üretilmesi tercih edilmektedir. İçine koymak istediğiniz kâğıt, dergi, kâğıt gibi yazılı malzemeleri içine alabilen ve su dâhil birçok dış unsurdan koruyan çeşitli ebatlarda bantlı poşetler bulabilirsiniz.

Yapışkan poşetler, eriyik ekstrüzyon ve kalıplama adımları ile üretilir. Uzun haddelenmiş bezeler, ipliğin ekstrüzyon yöntemi kullanılarak liflerin eritilmesiyle elde edilir ve bunların rulolara dönüştürülmesiyle üretilir. Yapışkan poşet üretiminin yanı sıra; maske, çocuk bezi, filtre, mendil ve diğer ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. Bu çeşitli malzemeyi biyolojik olarak parçalanabilir özelliklerle donatmak mevcut talebi daha da artırıyor. Bu durumda çevre kirliliğini azaltmakta ve daha fazla verim istemektedir. Yapışkan poşetler sayesinde daha sağlıklı ve hijyenik kullanım alanı oluşmaktadır. Sizlerde ihtiyacınıza yönelik yapışkanlı poşet ürünleri ve çuval satışını sitesinden temin edebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt