• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Vedat Muriqi Fenerbahçe sonrası olanları anlattı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Vedat Muriqi Fenerbahçe sonrası olanları anlattı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Vedat Muriqi Fenerbahçe sonrası olanları anlattı
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

İspanyol temsilcisi Mallorca'da forma giyen golcüoyuncu Vedat Muriqi, İtalyan basınına verdiği röportajında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Vedat Muriqi, Fenerbahçe'den Lazio'ya transfer olduğu sezon yaşadıkları hakkında önemli ifadeler kullandı. Laizo dönemiyle ilgili 'İtalya'ya geldiğin ve yaşadığın zorluklar gibi mi?' şeklindeki soruyu yanıtlayan Muriqi ''Evet, Fenerbahçe ile olağanüstü bir sezon geçirdim, Türkiye'de harikaydım. Ama reddedemeyeceğiniz bir teklif geldi. Serie A, Şampiyonlar Ligi, bana 20 milyon avro yatırım yapmaya karar veren güzel bir kulüp. İleriye doğru bir adım'' dedi. Lazio'da yaşadığı zorluğu da anlatan golcü oyuncu ''Altın Ayakkabılı Immobile, Correa ve Caicedo'nun olduğunu biliyordum ama o kadar para harcayarak benim üzerime oynayacaklarını düşünmüştüm. Ve yanılmadım. Simone Inzaghi fırsat buldukça beni oynattı ama ben kaçtım. Mazeret yok, suçlama yok, sadece kendi hatam. Futbolda böyle şeyler olur ve olduğunda da başkasına yer açmanız gerekir. Uyluk problemim vardı ve hamile eşim Türkiye'de kalmıştı, yalnızdım ve yerleşmek zordu. Hastaydım, saha içinde ve dışında. Kafam belki de vücudumdan daha fazla acı çekti, çok fakir olduğumu, Türkiye'deki o harika yılın sadece şans ve Allah'ın iradesi sayesinde olduğunu düşünmeye başladım. Karanlık düşüncelere daldım'' ifadelerini kullandı.

Üst Alt