• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Vallahi de bitiyor Billahi de bitiyor...

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Vallahi de bitiyor Billahi de bitiyor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Vallahi de bitiyor Billahi de bitiyor...
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Bitiyor Vallahi de bitiyor Billahi de bitiyor 2023-2024 sezonu. Sıkın dişlerinizi Beşiktaşlılar kurtuluyoruz bu leş,kokuşmuş,kalitesiz,keyifsiz, futbolsuz sezondan. Şenol Güneş liderliğinde, Ahmet Nur Çebi başkanlığında başlayan bu serüvende artık son perdeler oynanıyor. Harika bir takım inşaa etti bu hemşeri ikili. Yok oydu yok buydu falan filan işlerine kimse girmesin Beşiktaş futbol takımının düştüğü bu korkunç kalitesizlik bu ikilinin eseridir. Öyle bir yıkım yaptılar ki bu kulube insanlar neresinden tutup ayağa kaldıracağına karar veremiyorlar. Futbol takımın içi 3. Sınıf topçularla dolu. Taraftar kimliğini kaybetmiş, birbirine atar yapar halde. Stadyumun içinde iğne atsan yerden gelen sesi duyarsın. Arada sırada çıkan sesler de ya kendi topçusunu ya da tribünlerin birbirini yuhalamasından ibaret. Medyası kalmamış. Sosyal medyası tribüncü tayfanın tanıdıklarının cirit attığı, yönetici tanımanın tek güç olduğu, duyum almanın en büyük nimet sayıldığı bir ortam halinde. Bir de burada takipçi sayısı kasıp bir iki tanınan sima ile açtın mı bir dijital kanal hoop oldun en kral gazeteci. Babamın 50 yıllık gazeteci olmasından ve o mesleğin ekmeğini kutsal saymamdan dolayı gazetecilere büyük saygım var ve son 20 yılda çeşitli baskılar ile ne hale getirildiğini zaten üzülerek izlerken bir de camiamızda kendini dev aynasında gören cahillerin cirit atmasına dayanmak zor geliyor. Ne spor ne habercilik ne de başka bir eğitim almamış kişilerin kendilerinin göstermek isteyen gerek yönetici gerek sporcu gerek hoca vb lerden duyum kaparak ve üzerine kendileri tüy dikerek yaptıkları işin gazetecilik olduğunu sanmaları en hafif tabiri ile şaklabanlıktır. Dedim ya babanın mesleğinden dolayı hassasım ve durduramıyorum kendimi. Neyse konuya yani kulubün geldiği noktanın tanımlanmasına dönelim. Sadece sporcu,medya ya da taraftar sorunu değil bu camianın içinde bulunduğu açmaz. Artık birlik yok bütünlük yok. Sevgi yok. Saygı yok. Yalan var dolan var sahtekarlık desen alaları var. İşte böyle bir yere başkan seçildi sayın Hasan Arat. Bir sürü de vaad verdi attı tutu tabir caiz ise.. Yok stadyumun tribün yapısı değişecek dedi açık tribün tek kat olacak dedi. Yok basketbolda salon yapacak yiğit Hüseyin dedi. Bahçeşehir ile ortaklığa gireceğiz Euroligdeyiz hazırlanın dedi.(Dün okudum sıraya girmişiz. İnşallah kuyruk çabuk akar)..Hadi bunlar fani şeyler diyelim bu kulubü birleştireceğim küskünleri barıştıracağım diye de çok iddalı ve heyecan veren açıklamalar yaptı. Yanlış anlaşılmasın bir şey yapmıyor ya da yapamaz demiyorum tam tersine bunlar çok doğru vaadler ve gerçekleşir ise kulüp tekrar ayağa kalkar buna inanıyorum. Zaten tek başına kimse çıkamaz bu girdaptan da benim aklıma takılan, başkanın bu yolda ne kadar dirençli kalabileceği ve yürürken arkadaki kalabalığın (Nasrettin Hocanın fıkrasındaki köylüler gibi) azalıp azalmayacağı. Bunlar kendi içimizdeki sorunlar ya dışarısı. Görülen o ki TFF yeniden dizayn edilecek peki bu sırada Beşiktaş yine ıskartaya mı çıkacak yoksa başrollerden birini mi oynayacak? Yahu ne de güzel başlamıştık yazıya Vallahi de bitiyor Billahi de bitiyor bu lanet sezon diye de sanki bizlerin daha çekecek çok kahrı var gibi geldi tüm bunları düşününce. Sevinmedik için sevmedik orası kesin de büyük başkanın dediği gibi Beşiktaş’ı daha fazla üzmelerine nasıl karşı koyacak bu camia orası meçhul. Bülent Bilirgen/duhuliye.com

Üst Alt