• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Tanıtımları & Oyun Haberleri kategorisinde x tarafından oluşturulan Uncharted: Legacy of Thieves Collection Sistem Gereksinimleri Belli Oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Tanıtımları & Oyun Haberleri
Konu Başlığı Uncharted: Legacy of Thieves Collection Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
Konbuyu başlatan x
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan x

x

Üye

İtibar:

uncharted-legacy-of-thieves-collection-sistem-gereksinimleri-belli-oldu-640x360.jpg

Sony tarafından Uncharted: Legacy of Thieves Collection oyununun PC için çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri duyuruldu. Buna göre oyun 19 Ekim tarihinde PC platformuna adım atacak.

Oyun, derin bir grafik seçenekleri listesinin yanı sıra doğal 4K çözünürlük ve ultra geniş monitör desteği sunuyor. Tam fare ve klavye desteğinin yanı sıra, çoğu satıcının denetleyicileri için uyumluluk da onaylandı. Sony’nin kendi DualSense kontrolcüsünün yalnızca kablolu bir bağlantıyla olsa da PS5 sürümünde olduğu gibi PC’de dokunsal geri bildirim ve dinamik tetikleme efektlerine sahip olduğu özellikle belirtiliyor. Ek olarak AMD Fidelity FX Süper Çözünürlük 2 desteği de ilk günden sunulacak ve uyumlu AMD, NVIDIA ve Intel ekran kartlarıyla çalışacak.

Geliştirici, Uncharted: Legacy of Thieves Collection için yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü, ölçek kaydırıcıları, GPU ve VRAM algılama, Değişken Yükleme Hızı ve çok daha fazlası gibi bilgisayar merkezli odaklarla oyunun PC için optimize edildiğini vurguluyor.
Uncharted: Legacy of Thieves Collection Sistem Gereksinimleri
Minimum

Performans Hedefi: 30 FPS @ 720p Orta Ayarlar
İşlemci: Intel i5-4330, AMD Ryzen 3 1200
GPU: NVIDIA GTX 960 (4 GB), AMD R9 290X (4 GB)
RAM: 8 GB (16 GB Önerilir)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Depolama: 126 GB HDD (SSD Önerilir)

Önerilen

Performans Hedefi: 30 FPS @ 1080p Yüksek Ayarlar
İşlemci: Intel i7-4770, AMD Ryzen 5 1500X
GPU: NVIDIA GTX 1060 (6 GB), AMD RX 570 (4 GB)
RAM: 16 GB
Depolama: 126 GB SSD

Performans

Performans Hedefi: 60 FPS @ 1440p Yüksek Ayarlar
İşlemci: Intel i7-7700K, AMD Ryzen 7 3700X
GPU: NVIDIA RTX 2070 (8 GB), AMD RX 5700 XT (8 GB)

Ultra

Performans Hedefi: 60 FPS @ 4K Yüksek Ayarlar
İşlemci: Intel i9-9900K, AMD Ryzen 9 3950X
GPU: NVIDIA RTX 3080 (10 GB), AMD RX 6800 (16 GB)

Uncharted: Legacy of Thieves Collection için ön siparişler Steam ve Epic Games Store’da aktif hale geldi. Ayrıca Epic, mağazasını tercih edenler için Fortnite’ta Sully temalı bir Deniz Uçağı planörü sunuluyor.

Üst Alt