• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Trabzonspor'da istifa depremi!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde TrabzonSpor kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Trabzonspor'da istifa depremi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 100 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı TrabzonSpor
Konu Başlığı Trabzonspor'da istifa depremi!
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Fanatik gazetesinden Umut Eken'in haberine göre; Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu istifa kararı aldı. Ahmet Ağaoğlu, yönetimden bazı isimlerin ‘Olağanüstü kongreye gidelim’ önerisinin ardından, ‘Yeterli 9 imzayı toplayın. Ben bırakıyorum. Herkesin önü açılsın’ karşılığını verdiği iddia edildi. ‘Olağanüstü kongre’ talebinin ekonomik sebepler gerekçesiyle Ertuğrul Doğan’dan geldiği bilgisi var. Bununla beraber, yapılan transferlere rağmen ligde ve Avrupa’da yarıştan kopulmuş olması da bir diğer faktör oldu. Kesin olarak bırakıyor Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun kararının net olduğu ve başkanlığı kesin olarak bırakacağı öne sürüldü. Öte yandan, Asbaşkan Ertuğrul Doğan'ın da başkanlık için adaylık çalışmalarına başladığı söyleniyor.

Didem

Özel Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt