• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Terlikleri olay olan Aslıhan Doğan: Şoktayım! Herkes önündeki tabağa baksın

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Terlikleri olay olan Aslıhan Doğan: Şoktayım! Herkes önündeki tabağa baksın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Terlikleri olay olan Aslıhan Doğan: Şoktayım! Herkes önündeki tabağa baksın
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65d9d9abd34b720acacf3fd8.jpg

Eyüpspor teknik direktörü Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Lüks yaşantısı ve pahalı marka ürünlerle sık sık gündeme gelen Aslıhan Turan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette 42 bin TL olduğu iddia edilen terlikleriyle konuşulmuştu.

"YAZILAN FİYAT DOĞRU DEĞİL"

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, terliklerin fiyatının abartıldığını söyledi. Terliklerin konuşulmasına şaşırdığını söyleyen Turan, yazılan rakamların doğru olmadığını ifade etti:

Alıntı Metni

65d9d5c6d34b720acacf3fb6.jpg

Sosyetik güzel, “Bir marka takıntınız var mı?” sorusuna “Hiç yok. Zaten beni bilen takip eden insanlar senelerdir bilir. Belirli bir çizgim var ve onun da dışına hiç çıkmıyorum. Hiçbir marka takıntım yok. Marka giydiğim zaman, bilindik markalar olduğu zaman haber oluyor. Normal şartlarda asla böyle bir takıntım yok” diye cevap verdi.

65d9d648d34b720acacf3fba.jpg

"ARDA'NIN HABERİ OLMUYOR"

Turan, “Çıkan haberler karşısında Arda Bey’in tepkisi ne oluyor?” şeklindeki soruya ise “Arda’nın hiç haberi olmuyor. O kadar işi gücü var ki benim terliğimiz haberiyle ilgilenecek vakti yok. Ailemden, eşimden, çocuklarımdan, kayınvalidemden, kayınpederimden böyle eleştiriler gelmiyor. Tabii ki gelen olursa kâale alırım, değerlendiririm. Onları mahcup, rencide edecek hiçbir şey yapmadığım için eleştiri gelmiyor. Ama dıştan gelen haberlere hiç aldırmıyorum” yanıtını verdi.

65d9d683d34b720acacf3fc4.jpg

Eleştirilerin bilinçli yapıldığını ifade eden 38 yaşındaki Aslıhan Turan, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

65d9d71cd34b720acacf3fcc.jpg

"BENİ VICTORIA BECKHAM'A BENZETİYORLAR"

Ünlü isme Victoria-David Beckham çifti hatırlatılarak, “Siz de Arda Turan ile kendinizi ikon çift olarak görüyor musunuz?” sorusu yöneltildi. Beckham'lara benzetilmenin çok hoş olduğunu söyleyen Turan, “Görüyorum evet. Victoria Beckham’a benzetilmek çok güzel bir şey. Beni de çok benzeten oluyor. Çok beğendiğim bir kadın. Arda Bey de sporuyla, kariyeriyle bugüne kadar çok güzel işler yaptı. Tabii ki çok güzel bir şey benzetilmek. Örnek bir çift olmak hoş” diye konuştu.

65d9d741d34b720acacf3fce.jpg

Turan, geçtiğimiz yıl eşi Arda Turan’ın 2,1 milyon euroya (yaklaşık 70 milyon lira) aldığı Rolls Royce Cullinan marka aracıyla Bebek’ten ayrıldı. Sosyetik güzelin milyonluk otomobili görenler, dönüp bir daha baktı.

13 milyon 900 bin dolar! Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'a 'gizli fon' sorusu
Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan'dan üzen haber!

Üst Alt