• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bilgi Şubat ayı koç burcu yorumları

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aylık Burç Yorumları kategorisinde sessizadam tarafından oluşturulan Şubat ayı koç burcu yorumları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 28 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aylık Burç Yorumları
Konu Başlığı Şubat ayı koç burcu yorumları
Konbuyu başlatan sessizadam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sessizadam
Katılım
21 Ocak 2023
Mesajlar
85
Tepkime puanı
29
Puanları
18

İtibar:

Şubat ayı koç burcu yorumları
Koç burcu şubat ayı
2023 Şubat ayı koç burcu yorumları
Koç burcu yorumlarıSosyal hayatın, aşk hayatın ya da varsa çocuklarınla ilgili konular ile geleceğe yönelik hedeflerin, beklentilerin arasında kendini bir ikilem içerisinde hissedebilirsin. Özellikle söz konusu aşk hayatın olduğunda duygularını coşkulu bir şekilde ortaya koyman mümkün. Çocuklarla ya da ailenle keyifli aktivitelerin olabilir. Yaşadığınız sorunlar varsa bunlara getireceğiniz yeni ve mantıklı çözümlerle yaklaşabilirsiniz. Özellikle alım satım işlerinde karşılaşacağınız durumlarda asıl önceliklerinizi belirleyerek harcama dengenizi yönetmenizde fayda var.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Başkaları tarafından yeterince fark edilmediğini düşünen Koç burçları bu endişelerinden kurtulacak. Artık yaptıkları işlerin karşılığını aldıklarını ve takdir edildiklerini hissetmeye başlayacaklar. Sanatla yakından ilgili olan Koç burçları ise Dolunay, kendilerini ortaya koymak için büyük bir fırsat.

Dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Bekarsanız girdiğiniz sosyal ortamlarda biriyle tanışabilir, arkadaşlarınız tarafından tanıştırabilir, bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa sosyal çevreniz sizi beslediği için sevdiğiniz insanla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu dönemde çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamaya özen gösterin.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkıyor. Sosyal çevremiz hareketlenebilir. Arkadaşlarımız ile iletişim trafiğimiz artabilir. Arkadaş gruplarımıza yeni insanlar katılabilir. Dostlarımızla keyifli organizasyonlara katılabiliriz. Aynı zamanda dernekler, vakıflar gibi kurumlar için çalışmaya başlayabilir, etkinlikler düzenleyebiliriz. Yaratıcı fikirlerimiz ile geleceğimiz hakkında yeni planlar da üretebiliriz. Yeni yatırım kaynakları bulabilir, çevrenizi değiştirebilir, mevcut bağlantı ve arkadaşlıklarınızı yeni kriterlere göre düzenleyebilirsiniz.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Hazır senenin ilk çeyreğinin içindeyken kendi içine dönerek önünde uzanan koca seneye dair düşünmek, bir değerlendirme yapmak için muhteşem bir dönemdesin. Yılın bu döneminde hayatında bir şeyleri başlatmak, yeni bir girişim ortaya koymak yerine ilgili konular üzerinde derinleşmek üzere daha çok geri planda hazırlık yapmak ve bilgilerini pekiştirmek daha iyi olacaktır. Geçmişte gündemini meşgul etmiş bir konu tekrar önüne gelebilir. Sağlığına özen göstermekte fayda var. Bu süreçte meditasyon gibi çalışmalar yaparak kendinle baş başa kalmaya daha çok vakit ayırabilirsin.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay seni bilinçaltındaki bazı kalmış konular veya korkularınla karşı karşıya getirebilir. Karmaşık bir ruh hali içinde olabilir, kendi içine çekilmek isteyebilirsin. Rüyalarının oldukça hareketlendiği gözlemleyebilirsin. Sağlığın, iş ve çalışma ortamın veya günlük rutinlerinle ilgili bazı karışıklıklar yaşayabilirsin. Başkaları için fedakarlıkta bulunman gerekebilir, elinde olmayan koşullarla yüzleşebilirsin. Ruhsal çalışmalar yapmak için oldukça uygun bir dönemdesin.

 
Üst Alt