• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Su Falı Nedir, Nasıl Bakılır?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fal Dünyası kategorisinde Kucuktravma tarafından oluşturulan Su Falı Nedir, Nasıl Bakılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 558 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fal Dünyası
Konu Başlığı Su Falı Nedir, Nasıl Bakılır?
Konbuyu başlatan Kucuktravma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuktravma
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
44
Puanları
28

İtibar:

SU FALI NEDİR?

Su falı dünyada bilinen en zor fal türüdür. Bu fala herkes bakamaz bakanlar genelinde bir ayet veya esma hadimi ve hüddam yoluyla bakarlar. Bu Falda medyumun kalbinin temiz olması gerektiğine inanılır.

Su falında titreşimler çok iyi incelenmeli ve de o titreşimlere anlam katılarak yorumlanmalıdır. Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zatdan el almaları gereklidir. El almaklada bitmez gerekli okumlar ve bir takım çalışmalar neticesinde su falı bakma sanatını öğrenmek mümkündür. Bağzı hocalar suya bakarlar ama bu işin erbabı medyumlar vardır bunlardan bakım istenebilinir. Bunuda daha önce tecrübe etmiş deneyim görmüş kişilerin refaransıyla yapmaları daha iyi olur.

Su Falı Nasıl Bakılır?

Su falının birkaç çeşidi vardır. Herkesin uygulayabileceği su falı şudur:
  • Bir tas su ya da bir bardak su doldurulur.
  • Suyu, falına bakacak kimsenin doldurması şarttır.
  • Sonra sessiz, sakin ve fazla ışık olmayan bir yerde oturulur. Niyet edilir. Mesela, “İşe gireceksem, suyun içinde Ay doğsun!” denir. Sonra, dikkatle mümkün olduğu kadar göz kırpmadan suyun içine bakılır. Bir süre sonra suyun içinde şekiller belirir.
  • Suya bakan ne kadar iyi konsantre olmuşsa, o kadar kısa sürede görür.
 
Üst Alt