• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Simge Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına katılacak: Mauro Icardi ile 'Aşkın Olayım' düeti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde CheZz tarafından oluşturulan Simge Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına katılacak: Mauro Icardi ile 'Aşkın Olayım' düeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 71 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Simge Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına katılacak: Mauro Icardi ile 'Aşkın Olayım' düeti
Konbuyu başlatan CheZz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

CheZz

Üye

İtibar:

Simge Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına katılacak: Mauro Icardi ile 'Aşkın Olayım' düeti

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına davet ettiği Simge Sağın, sarı-kırmızılılardan gelen daveti kabul etti. Sağın'ın kutlamalarda Mauro Icardi ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' adlı parçayı söylemesi bekleniyor.

UsoTDtOOYUGsSZnFGTay9g.jpg

Süper Lig'de deplasmanda Ankaragücü'nü 4-1 yenerek şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray bu hafta derbide Fenerbahçe'yi konuk edecek. Galatasaray, Fenerbahçe derbisi sonrası şampiyonluk kutlamalası yapacak.
4zlh_Qcw3UmgVpoAuhXxnw.jpg

Mauro Icardi ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' adlı parçayı seslendiren Simge Sağın, verdiği konser sonrası Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarına katılacağını açıkladı.
829CaP1OykityQJQXA_rWA.jpg

Koyu bir Beşiktaşlı olduğunu söyleyen Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutladı.
AjYeLwxnTEWSFbjOufxDTA.jpg

Sağın, "'Aşkın Olayım' hepimizin şarkısı. Icardi ve Galatasaray camiasına da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var." ifadelerini kullandı.
a0gwsG1muUmVTVkwDVo9Iw.jpg

Sağın'ın şampiyonluk kutlamalarında Mauro Icardi'yle birlikte 'Aşkın Olayım' parçasını söylemesi bekleniyor.

Üst Alt