• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sevgiliye Romantik Aşk Mektubu Örnekleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şiir, Hikaye ve Güzel Sözler kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Sevgiliye Romantik Aşk Mektubu Örnekleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 153 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şiir, Hikaye ve Güzel Sözler
Konu Başlığı Sevgiliye Romantik Aşk Mektubu Örnekleri
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Sevgiliye Romantik Aşk Mektubu Örnekleri

Bazen sevgilimize sesli olarak ifade edemediğimiz duygularımızı, kağıda kaleme dökmek isteriz. Ona karşı kalbimizden geçenleri tamamen gözlerinin içine bakarak söylemenin yerini elbette ki hiçbir şey tutamaz! Ancak kelime kelime ve emek verilerek yazılacak romantik bir aşk mektubuyla hislerimizi sevgilimize göstermenin heyecanı ise bir başkadır! Bir kere söz uçar yazı kalır misali, mektup kalıcı bir şeydir. Mesela bir aşk mektubu defalarca okunabilir; saklanabilir ve hatta koklanabilir. Dahası romantik bir aşk mektubunun üzerinde ciddi bir emek söz konusudur! Çünkü saatlerce üzerine düşünülmüş, her harfi tek tek yazılmış; ve belki de defalarca buruşturulup en iyisi yazılana kadar tekrar edilmiş kocaman bir emek taşımaktadır! Dolayısıyla sevgiliye yazılacak bir aşk mektubu oldukça değerlidir. Mektupların, sevgilinize hediye edilebilme ve hatıraya dönüşebilme özelliği de vardır! Emek içerdiği için de bir aşk mektubu sonuna kadar, saygıyı hak ediyor. Sevgiliye aşk mektubu yazmanın müthiş rahatlatıcı tarafları da vardır. Mesela mektup yazarken, tamamen sevgilimize ve Ona duyduğumuz hislerimize odaklanırız! Sevgilimize karşı tam olarak ne hissettiğimizi defalarca düşünür, kalbimizin sesini dinler ve duygularımızdan iyice emin oluruz. Bu yönüyle de herkese aşk mektubu yazmalarını tavsiye ediyorum.

Herkesin sevgilisine mektup yazma amacı farklı olabilir. Mesela kişi, belki de sevgilisinin karşısında heyecandan tam olarak duygularını ifade edemiyordur. Kelimeler boğazına düğümleniyor ve söylemek istediğini tam olarak iletemediği için aşk mektubu yazma gereği duyuyordur. Belki de kişinin yazı dili, konuşma dilinden çok daha gelişkindir. Ki, böyle kişiler ellerine kağıt kalem aldıkları zaman adeta devleşirler. Sonuçta ise ortaya kusursuz güzellikte ve tam anlamıyla "Örnek bir Aşk Mektubu" çıkartırlar. Kimisi sevgilisine aşkını ilk defa ilan edecektir fakat "Ya ret edilirsem" korkusuyla duygularını mektupla sevgilisine iletmek ister. Kimisi ise yaptığı hatadan dolayı sevgilisinden özür dilemek için mektup yoluna baş vuruyordur. Kısacası sevgiliye yazılacak aşk mektubu bir nevi iç dünyamızın yansıması niteliğindedir. Sevgiliye hislerimizi göstermenin en güzel yoludur mektup yazmak! Bu, bugünün değil, yüzyıllardır devam eden en romantik şeylerden de biridir. Eğer Siz de şu dakikalarda sevgiliniz için bir aşk mektubu kaleme almak istiyor ancak ilham alabileceğiniz güzel aşk mektubu örnekleri görmek istiyorsanız, işte sizin için seçtiğimiz birbirinden anlamlı ve romantik aşk mektupları.

Sevgiliye Mektup - 1

"Canım Bitanem..."

"Seni Seviyorum..." Sana söylemek istediğim en kısa sözcüğün başında bile, bu cümleyi defalarca ve asla bıkmadan söyleyebilirim. O kadar derin ve o kadar güçlü bir sevgim var ki SANA, bunu anlatmaya ne sözler, ne cümleler, ne de noktalama işaretleri yeter. Çünkü bu öylesine içten gelen bir duygu ki, her an kalbimle birlikte atıyor ve her zaman beynimde canlı duruyor.

Seninle birlikte olduğum her an, kendimi sana daha çok kapılmış buluyorum. Seninle paylaştığım her şeyde seni çok daha fazla seviyorum. Sevginin bir sınırı var mıdır bilmiyorum ama, galiba bendeki sevgin ucu bucağı olmayan sınırsız bir sevgi! Seni tüm hücrelerimle, tüm zerrelerimle, tüm benliğimle çok seviyorum Aşkım.

Seninle birlikte olmak, bana şunu çok iyi öğretti; Bir kere ben sensiz asla yapamam! Bunu biliyorum. Çünkü hayat ışığım da sensin, umutlarım da, hayallerim de! Her şeyin SEN olduğu bir yerde sensiz olmak; benim olamayacağım anlamına gelir.

Dönüp geriye baktığımda, senden önce gerçek manada hiç mutlu olmadığımı fark ettim. Meğersem, önceleri yaşadığım şey mutluluk değilmiş. Bunu seninle çok daha iyi kavradım. Bana güzel olan her duyguyu fazlasıyla yaşattığın için sonsuz teşekkür ederim.

Didem

Özel Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt