Sohbet muhabbet sohbet
Sohbet Okey Oyna

• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sarımsak ile Orkide Coşturan

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Çiçek Yetiştirme kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Sarımsak ile Orkide Coşturan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Çiçek Yetiştirme
Konu Başlığı Sarımsak ile Orkide Coşturan
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

Sarımsak ile Orkide Coşturan
Merhaba arkadaşlar. Bugün size orkide lerinizin daha iyi kök gelişimi sağlayıp dal vermesi ni etki leyecek güzel bir müthiş etkili fikir le geldim.Bu fikri yabancı bir kanaldan çaldığımı itiraf ediyorum.Görür görmez denedim ve 15 gün içinde müthiş etkisini gördüm.Bir süre önce ayırdığım yavru orkideme,keikime (kanalımda ayırdığım keiki videosu mevcut) bu uygulamayı yaptım,hatta diğerlerine de yapmadığıma pişman oldum diyebilirim.Henüz saksısına bile adapte olamamışken hem iki kök hem de dal veriyor olması uygulamanın ne kadar etkili olduğunu gösteriyor zaten.Eminim sizde çok fayda sını göreceksiniz. Şimdi hemen nasıl yaptığımı aktarayım size. Kullandığım malzemeler: -sarımsak -aspirin -su Sarımsağı soyup doğradıktan sonra bir kavanoza koydum ve üstünü su ile doldurarak 1 gün beklettim. 1 günün sonunda da süzüp 1 tane aspirin karıştırdıktan sonra bütün orkideler ime uyguladım.İster normal sulayın ister daldırma usulü ile sulayın fark etmez.Hatta kalan suyu da evdeki diğer bitki ve çiçek lerinize verebilirsiniz.Sonuçları benimle paylaşırsanız sevinirim.Hepinize mutlu,sağlıklı,huzurlu günler diliyorum

Üst Alt