• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mobil Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Samsung kategorisinde Php tarafından oluşturulan Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Samsung
Konu Başlığı Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!
Konbuyu başlatan Php
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Php

Php

ZF Genel Sorumlusu
Üye
Katılım
7 Şub 2022
Mesajlar
230
Tepkime puanı
12
Puanları
18
Web sitesi
www.zirvechat.com.tr
Cinsiyet
vtEvVy
Memleket
35 İZMİR
Takım
Beşiktaş

İtibar:

Samsung Galaxy S23 ailesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilerden birisi fiyatların daha yüksek olacağı yönünde.

Samsung Galaxy S23 ile İlgili Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!


2023 yılının ilk çeyreğinde duyurulacak olan Galaxy S23 serisi için çalışmalar sürüyor. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen cihazların daha iyi şekilde sunulacağı bilinmekte.
Aslına bakarsak firmanın hedefi, uygun fiyatlı cep telefonlarını piyasaya sürmekti. Yaşanan ekonomik krizin etkisiyle bu plan suya düşmüş gibi duruyor. Buna rağmen şirketin bu bağlamda elinden geleni yapacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S23 cep yakacak!​

Samsung’un yeni nesil serisi olan Galaxy S23 için çeşitli iddialar dolaşıyor. Yeni çıkan bir habere göre Galaxy S23, beklenenden daha yüksek fiyat ile gelebilir. Bunun sebebinin dünya çapında yaşanan ekonomik kriz olduğu açıklanıyor.
Samsung, 2023 yılının Şubat ayında bir etkinlik düzenleyecek. Unpacked adı altında düzenlenecek olan etkinlikte yeni seri de duyurulacak. Samsung Galaxy S23 ile beraber daha üst seviye modellerin tanıtılması bekleniyor. Yani yeni serinin özelliklerinde ciddi bir artış düşünülmekte.
Samsung’un asıl amacı, fiyatları düşük tutarak kaliteli modeller sunmaktı. Özellikle Apple’ın politikasını eleştiren firma, böyle bir karar almıştı. Artan enflasyonun etkisiyle bir önceki nesile göre fiyatların 100 dolar daha yüksek olması bekleniyor. Yine de şirketin bazı özellikleri çıkararak fiyatı düşük tutacağı da söylenenler arasında.
Kullanıcılar, “Samsung Galaxy S23 kaç TL?” sorusunu da sorabiliyor. Galaxy S22’nin en düşük 330 dolar olduğunu belirtelim. Yeni serinin 100 dolar daha pahalı olacağı belirtiliyor. Yani Galaxy S23 serisinin en uygun telefonunun 400 doların üzerinde olma ihtimali bulunuyor.
post_1670061067_18182078767562.jpg

Samsung Galaxy S23 özellikleri​

Samsung’un yeni modelleri hakkında net bilgiler ortaya çıkmadı. Bazı bilgiler henüz iddia niteliğinde. Güvenilir kaynaklardan birisi, serinin uygun fiyatlı olması adına firmanın bazı özellikleri düşüreceğini açıklıyor. Bunlardan birisi titreşim motorunun kaldırılması. Titreşim motoru, cihazın bazı tetikleyicilere göre titremesini sağlayan bir özellik. Bu özelliğin kaldırılmasıyla titreşim özelliği de olmayacak.
Samsung Galaxy S23 ile beraber karşımıza güçlü bir işlemci de çıkabilir. Henüz doğrulanmayan bilgiye göre Galaxy S23 serisinde özel işlemci kullanılacak. Samsung ve Qualcomm, bunun için daha öncesinde anlaşma yapmıştı. Bu anlaşmaya göre Samsung’un yeni serisi için Snapdragon 8 Gen 2’nin daha iyisi üretilecek. Bu da daha güçlü modeller anlamına geliyor. Buna ek olarak işlemcinin iki farklı varyasyonu bulunacağı da ifade ediliyor.
Henüz net olmayan bilgilere göre cihazın donanımlarının güçlü olacağı iddia edilmekte. Cihaz hakkında ortaya çıkan iddialardan bazıları şu şekilde:
6,1 inç ve 2.340 x 1.080 çözünürlük
Gelişmiş Snapdragon 8 Gen 2 işlemci
200 MP ana kamera
12 MP ön kamera
5.000 mAh batarya kapasitesi

Kaynak:
 
Üst Alt