• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Rüyada Kavga Etmek

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Rüya Tabirleri kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan Rüyada Kavga Etmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 372 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Rüya Tabirleri
Konu Başlığı Rüyada Kavga Etmek
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
34
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

Rüyada Kavga Etmek
Rüyada Kavga Etmek Ne Demektir? Kavga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kavga etmek ihtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ve tartışma yapmaya yorumlanır. Rüya sahibinin silahla kavga ettiğini görmesi, dikkat çekecek bir iş yapmaya, Ağız kavgası yapmaksa üzüntü ve kedere yorulur. Rüyada bir işi için kavga ettiğini görmek, rızkı için çalışmaya, kazanmak için çok gayret sarf etmeye işarettir.

Biriyle kafa kafaya kavga etmek soy ve sopla öğünmeye yahut biriyle tartışmaya yorumlanır. Rüyada kavga, döğüş, yangın, sel ve bunun gibi afetlerden emin olduğunu görmek, elem ve korktuğu şeylerden kurtulmaya, sevinç ve sürura işarettir.
Rüyada bir küçük çocukla kavga ettiğini görmek, düşmana galip gelmeye delâlet eder. Dünya işleri için yapılan kavgalar, rızık hususunda ceht ve gayrete delâlet eder.

Bazen de rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir adamla düşmanlığa yahut ihtilâfa düşmeye delâlet eder. Bu esnada elinde silah bulunması, rüya sahibinin yapacağı bir işten dolayı şöhret bulacağına işarettir.
Bir kimse zırh cinsinden olan silahla cenk yaptığını görse, bu rüya onun için, hilekâr ve zengin bir kadınla evlenmeye işarettir. Çünkü zırh vücudun bir kısmını örter ve insanı korur.
Rüyada Allah yolunda kılıçla cenk yaptığını görmek, Hak üzere olduğundan dolayı o kimsenin nail olacağı şerefe delâlet eder.

Rüyada kavga etmek, kuvvetle tabir olunur. Birisi ile kavgayı silahla etse, bir kadınla evlenmek için ona güzel görünmeye çalıştığına, zırhlı olarak kılıç kavgası, rakiplerine üstün gelmek için bazı çarelere başvurduğuna işaret eder.
Bir savaş alanında düşmanı ile kılıçla savaştığını görmek, o kimsenin Cenabi Hak tarafından büyük bir şerefe nail olacağına delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında elinde tarihi ve büyük adamlarından birisine ait bir kılıç taşıdığını görmesi, büyük bir üne sahip olacağına işarettir. Halktan biriyle Mahalle kavgası yapılması, yiyecek sıkıntısının baş göstereceğini bildirir.
Halkın, hükumet başkanıyla harp ettiğini görse, fiyatların düşmesine işarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavgalara işarettir.
Kedi ile kavga ettiğini ve kedinin kendisini tırmaladığını görmek, büyük bir hastalığa delalet eder. Maymun kavgası, hastalığa işaret eder, sonra hastalıktan şifa bulur.
Bir kimse rüyada halkın birbiriyle kavga ettiğini görse, yiyecek sıkıntısı baş gösterir. Halkın, hükumet başkanıyla harp ettiğini görse, fiyatların düşmesine işarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya işarettir.
Rüyada silahla kavga etmek, bir kadını bir kimseyle evlendirmeye işarettir. Rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını gören kimse, hilekâr ve zengin bir kadınla evlenir. Bir kimse rüyada harpte kılıçla kavga yaptığını görse, o kimsenin Allah (C.C.) yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı nail olacağı şerefe işarettir.
Bir kimsenin rüyada arkadasiyla kafa kafaya dögüsmesi, onlarin her birisine isabet edecek belaya veya aralarinda meydana gelecek serre isarettir. Eger baslarindan kan akarsa, onlarin aki betlerinin serle beraber borçlu sonuçlanmasina, isarettir. Bazen de kafa kafaya dögüstürmek soyla iftihar etmeye isarettir.
 
Üst Alt