• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Ramos'tan veda kararı! Milli takımı resmen bıraktı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Ramos'tan veda kararı! Milli takımı resmen bıraktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Ramos'tan veda kararı! Milli takımı resmen bıraktı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

PiSliq

Üye

İtibar:

İspanya Milli Takımı'nın efsane isimlerinden olan Sergio Ramos'tan veda kararı geldi. İspanyol oyuncu, milli takımı braktığını açıkladı. İşte Ramos'un sözleri; "İspanya Milli Takımı'na veda vaktim geldi. Bu sabah Luis de la Fuente'den bir telefon aldım ve kariyerimin kalanında ne yaparsam yapayım onun milli takımdaki planlarımın bir parçası olmadığımı ve olmayacağımı bana bildirdiler. Elde ettiğimiz tüm başarılarla paralel olarak bunun daha uzun süreceğini ve damaklarda daha iyi bir tatla biteceğini umduğum bir yolculuğun sonu büyük bir üzüntüyle geldi. Genç ya da daha az genç olmak bir erdem ya da kusur olmadığı gibi, performans ya da yetenekle ilgili olmayan geçici bir özelliktir. Ne yazık ki benim için öyle olmayacak çünkü futbol her zaman adil değildir ve futbol asla sadece futbol değildir." Ramos, milli formayla çıktığı 180 maçta 23 gol kaydetti. Tecrübeli savunma oyuncusu, 1 kez Dünya Kupası'nı kazanırken, 2 kez de Avrupa Şampiyonası'nda zafere ulaştı.

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt