• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Okullar ne zaman kapanacak, karneler hangi gün alınacak? (2023 MEB okulların kapanış tarihi)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Okullar ne zaman kapanacak, karneler hangi gün alınacak? (2023 MEB okulların kapanış tarihi) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 77 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Okullar ne zaman kapanacak, karneler hangi gün alınacak? (2023 MEB okulların kapanış tarihi)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Okullar ne zaman kapanacak, karneler hangi gün alınacak? (2023 MEB okulların kapanış tarihi)

Okulların ne zaman kapanacağı, yaz tatilinin gelmesini bekleyen yüz binlerce öğrenci tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2022-23 iş takvimiyle birlikte, okulların kapanacağı ve karnelerin alınacağı tarih belli oldu. Peki, okullar ne zaman kapanacak, karneler hangi gün alınacak?

Okulların kapanışı için geri sayım başladı. Haziran ayına girilmesiyle birlikte binlerce öğrenci ve veli, yaz tatili programı yapmak için okulların kapanacağı günü beklemeye başladı. Peki, okullar ne zaman kapanacak, karneler hangi gün alınacak? OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK? 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı takvimi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan takvim sonrasında, sömestr tatili, ara tatil tarihleri ve yaz tatilinin başlangıç tarihi açıklandı. Buna göre; 12 Eylül 2022'de açılan okullar, 16 Haziran 2023'te kapanacak ve öğrenciler karnelerini alacak. Böylelikle yaz tatili başlayacak.

JZJm5U6e9EiMyDdfSkpLGg.jpg
2023-2024 OKULLARIN BAŞLANGIÇ TARİHİ Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan iş takvimiyle birlikte, 2023-24 yılı için okulların açılacağı tarih belli oldu. Buna göre; 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı, 11 Eylül 2023 Pazartesi günü başlayacak.

Üst Alt