• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Microsoft Uçuş Simülatörü

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Tanıtımları kategorisinde Kucuktravma tarafından oluşturulan Microsoft Uçuş Simülatörü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 350 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Tanıtımları
Konu Başlığı Microsoft Uçuş Simülatörü
Konbuyu başlatan Kucuktravma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuktravma
Katılım
30 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
44
Puanları
28

İtibar:

f3227001-e68a-40a5-b626-1f7e180ec8db.jpg


Yeni nesil Microsoft Flight Simulator'da hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar son derece ayrıntılı ve hassas uçaklarla uçun. Dinamik ve canlı bir dünyada gece uçuşunun, gerçek zamanlı atmosferik simülasyonun ve canlı havanın zorluklarına karşı pilotluk becerilerinizi test edin.

YAYIN TARİHİ: 18 Ağu, 2020
GELİŞTİRİCİ: Asobo Stüdyo
YAYIMCI: Xbox Oyun Stüdyoları


OYUN HAKKINDA

Yeni nesil Microsoft Flight Simulator'da hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar son derece ayrıntılı ve hassas uçaklarla uçun. Dinamik ve canlı bir dünyada gece uçuşunun, gerçek zamanlı atmosferik simülasyonun ve canlı havanın zorluklarına karşı pilotluk becerilerinizi test edin. Gezegenin herhangi bir yerine uçuş planınızı oluşturun. Microsoft Flight Simulator, benzersiz uçuş modellerine sahip oldukça ayrıntılı 20 uçak ve el yapımı 30 havaalanı içerir.

Dünya Parmaklarınızın Ucunda.
• Canlı ve Ayrıntılı Manzaralar - 37 binin üzerinde havaalanı, 1,5 milyar bina, 2 trilyon ağaç, dağlar, yollar, nehirler ve daha fazlasıyla gezegenimiz olan geniş ve güzel dünyaya kendinizi bırakın.
• Yaşayan Dünya - Dünya canlıdır ve sürekli değişmektedir; canlı trafiği, gerçek zamanlı hava durumunu ve hayvanları içeren Microsoft Flight Simulator dünyası da öyle.

Kanatlarını Kazan.
• Uçak - Kapsamlı uçuş modelleriyle hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çeşitli hava taşıtlarında pilot becerilerinizi geliştirin. Her uçak, gerçekçi enstrümantasyona sahip son derece ayrıntılı ve hassas kokpitler içerir.
• Yeni Kontrol Listesi Sistemi - Profesyonelden yeni başlayanlara, seviyenizi etkileşimli ve vurgulanmış enstrüman rehberliği ve kontrol listesi ile tam kılavuzdan tam desteğe ölçekleyin.

Becerilerinizi Test Edin.
• Canlı Hava Durumu - Yeni hava durumu motoru, kullanıcıların doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve daha fazlası dahil olmak üzere gerçek zamanlı hava durumunu deneyimlemek için canlı hava modunu açmasını sağlar.
• Yeni Gündüz ve Gece Motoru - gece VFR, görsel uçuş kuralları, navigasyona izin veren günün veya yılın herhangi bir saatinde uçuş deneyimi.
• Aerodinamik Modelleme - düzlem başına 1000'den fazla kontrol yüzeyine sahip son teknoloji bir fizik motoru gerçekten gerçekçi bir deneyim sağlar. Deluxe Edition Microsoft Flight Simulator her şeyi artı benzersiz uçuş modelleri ile 5 ek derece doğru uçak ve 5 ek el işi uluslararası havaalanları içerir.
 
Üst Alt