• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

“Maçın kazananı Beşiktaş taraftarı”

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan “Maçın kazananı Beşiktaş taraftarı” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı “Maçın kazananı Beşiktaş taraftarı”
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Gökhan Keskin; Maçın kazananından bahsedeyim. Maçın kazananı Beşiktaş taraftarı. Şampiyonluğa oynayan iki takımla aramızda puan uçurumu var. Oyun açısından, gidişat açısından bakıyorsun kimse mutlu değil. Mutlu olmak için bir neden arıyordum bu akşam o nedeni yakaladım. Uzun zamandır stat böyle tıklım tıklım dolmadı, böyle coşkulu taraftar gözükmedi, her gelen sonuna kadar destekledi, maçı ilkisteyen Beşiktaş taraftarıydı. Güvenç Kurtar; Maçla ile ilgili ikili yapmak lazım. İki kaleci, bir kaleci kötü bir gol yedi öteki kaleci ise müthiş bir golü çıkardı. Hani derler ya atan ile tutanın iyi olacak, atanları boşver de Mert burada ipten aldı Beşiktaş'ı öyle diyeyim. O şut gol olsa bana göre zor çıkarırdı Beşiktaş. Bir kaleci yaptı kurtarışı ve takımı finale çıkardı... Maçın kırılma noktası bunlardı. Ankaragücü ilk maçta çok iyiydi, Beşiktaş'tan üstündü, pozisyonlara girdi orada maçı koparta bilirdi, turu geçebilirdi yapamadılar.

Üst Alt