• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

LAZER EPİLASYONUNDAN SONRA GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Lazer Epilasyon kategorisinde Very_SweeT tarafından oluşturulan LAZER EPİLASYONUNDAN SONRA GÜNEŞE ÇIKILIR MI? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Lazer Epilasyon
Konu Başlığı LAZER EPİLASYONUNDAN SONRA GÜNEŞE ÇIKILIR MI?
Konbuyu başlatan Very_SweeT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Very_SweeT

Very_SweeT

Kardelen Çınar
Üye
Katılım
29 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
57
Puanları
48
Yaş
34
Konum
İstanbul/izmir
Burç
Akrep
Mesleği
Sağlık Yönetimi/ Yönetici

İtibar:

LAZER EPİLASYONUNDAN SONRA GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

Çok yoğun çalışıyorsunuz ve istenmeyen tüyleriniz için vakit ayıramıyor musunuz? En pratik yol olarak vücudunuzu tahriş edecek tıraş bıçaklarından mı kullanıyorsunuz? Kullandığınız malzemeler pratik ancak cildinize büyük ölçü de zarar mı veriyor? Üstelik kullandığınız tıraş bıçakları gibi aletler tüylerinizin artmasını ve hızlıca büyümesine mi sebep oluyor? Üzülmeyin size güzel bir haberimiz var… Evlerinizde bulunan can sıkıcı aletlerden hemen kurtulun ve onları çöpe atın. Üç dört seansla bile istenmeyen tüylerinizden yirmi otuz dakika da kurtulabilirsiniz.


Lazerle epilasyon tedavisi istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız için size alternatif en kolay ve acımasız tedavi yöntemini sunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte size mükemmel sonuçların ortaya çıkmasını garantiliyor. Lazerle epilasyon tedavisi sanılanın aksinize cildinizi hiçbir şekilde tahriş etmiyor. Uygulanan bölgeye sanıldığı gibi zarar vermiyor. Çok yeni ortaya çıkan lazerle epilasyon tedavi yöntemi, buna rağmen garanti sonuçlar almanız konusunda size yardımcı oluyor.

Lazerle epilasyon sonrasında en çok merak edilen sorulardan bir tanesini ele aldığımızda size ne kadar güvenilir bir tedavi yöntemi olduğunu göz önüne serebiliriz. Lazer Epilasyon Sonrası Güneşe Çıkılır Mı sorusuna cevap olursak eğer bu konuda uzman doktorlarımızın tavsiyesini dinlemenizi öneririz. Cildinizin değişkenliğini göre uzman doktorların tavsiyesi değişecektir. Eğer güneş ışınlarına alerjiniz var ise normalde de güneşle direk temasa geçmenizi önermeyiz.

Eğer güneş ile ilgili bir sorununuz yoksa eğer diğer bir merak konusu doktorunuzun yapacağı kontroller. Uzman doktorunuzun bazı yapacağı tetkikler sonucu(kan testi, alerji testi/cilt testi gibi) güneş ile ne zaman direk olarak buluşacağını söyleyecektir. Lazer ile epilasyon tedavisi sonrası yüzünüzde oluşacak kızarıklıkların şişliklerin ve olası kabuklanmaların geçmesini beklemelisiniz. Bu süreçte güneş ile temasa geçmeniz tavsiye edilmez. Güneş cildinizde çok önemli bir faktördür. Yararlı ışınlara maruz kaldığımız gibi kış aylarında çoğunlukla yaşamak da yaz aylarında zararlı ışınlar ile karşılaşabiliyoruz.

Bundan dolayı eğer yaz ayların lazerle epilasyon tedavisi alıyorsanız eğer güneş faktörüne çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Cildinizin direk güneş ile teması değil faktörü yüksek güneş kremleriyle dışarı çıkmanız gerekmektedir. Tüm vücudunuza güneş kremi sürebilirsiniz. Özellikle yüz kısmına güneş kremi sürmeden dışarıya çıkmayınız. Kızarıklardan hemen sonra güneş kreminizi sürü hayatınızı idame ettirebilirsiniz.
 
Üst Alt