• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

komik sözler

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fıkra kategorisinde Linux tarafından oluşturulan komik sözler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 130 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fıkra
Konu Başlığı komik sözler
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Sen bana bir adım gel, ben sana bir değil, iki değil, üç değil, tam dört kavanoz bal 100 TL.
Osman-ı ahalide terfiy-i temayüz ilim irfan ile olmaz. Ya olacak kuvvetli iltimas ya olacak madeni haz. Ya da olacak delikle temas.
İki diş şarjım kaldı ne demek lan, batarya yerine sarımsak mı takıyon telefona.
Ayağa kalktıktan sonra ben ne yapacaktım ya diyenler toplansak “Biz niye toplanmıştık ya” deriz bu seferde.
—Benimle çıkar mısın? +Benim sözlüm var. —Benim de yazılım, olsun çalışır geçeriz.
Bir kadınla “İşim var” deyip ne işiniz olduğunuz söylemezseniz. Tebrikler! Artık bir işiniz daha var.
Adamın birinin kafasına selpak düşmüş olmuş neden çünkü onlar halka değil fil.
Tecrübeli satış elemanı arayan mağazalara eski dostlarımın ismini veriyorum. Gerçekten satış konusunda çok tecrübeliler. www.enguzelsozunuz.com
Ben zor bir insanım ne demek? Üç bilinmeyenli denklem misin, polinom musun, integral misin?
Er ya da geç günahlarınızın bedelini ödeyeceksiniz. Ödeme yaptıysanız bu mesajı dikkate almayın.
Adam 120 kilo sevgilisine minik kuşum dedikten sonra anladım ki; aşkın gözü gerçekten kör.
Facebook hesabın var, niye durum güncellemiyorsun dedim. Abi durumum yok dedi, sarıldık ağlaştık.
Dedem eskiden sevgilisine kızınca güvercini duvara fırlatmış, tabi o zamanlar telefon yok…
Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir. Zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa sureli körlük ibnelerde de bir anlık gülümseme yapar!

Kaynak: http://www.enguzelsozunuz.com/komik-sozler.html

.jpg
Esprili-Sözler-586x250-575x250.jpg (Dosya Boyutu: 54.69 KB / İndirme Sayısı: 9)

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt