• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kemal Doğulu: Kardeşimizi seçemeyiz, sadece kan bağımız var!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Kemal Doğulu: Kardeşimizi seçemeyiz, sadece kan bağımız var! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Kemal Doğulu: Kardeşimizi seçemeyiz, sadece kan bağımız var!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65d89412d34b720acacf3b7c.jpg

Stilist, kuaför ve şarkıcı Kemal Doğulu, geçtiğimiz gece Nişantaşı'nda yer alan bir mekanda sahne aldı. Konser öncesinde basın mensupları ile sohbet eden 44 yaşındaki Doğulu, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

65d88ccfd34b720acacf3b3f.jpg

"SADECE KAN BAĞIMIZ VAR"

Kemal Doğulu, kardeşi Kadir Doğulu ile küslüğüyle ilgili konuşarak; "Benim sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Sebepleri var küslüğün tabii ki. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor" dedi.

65d88cfed34b720acacf3b44.jpg

Sözlerine; "Hiç kimsenin bilmesine de gerek yok" diye devam eden ünlü isim şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65d88d74d34b720acacf3b4b.jpg

"YİĞİDİ ÖLDÜR, HAKKINI YEME!"

Geçtiğimiz yıl kardeşi Kadir Doğulu'nun eşi Neslihan Atagül'ü aldattığına dair iddialara da yanıt veren Kemal Doğulu; "Kadir bu güne kadar yanındaki hiçbir hanımefendiyi aldatmadı. Yiğidi öldür, hakkını yeme. Ben kardeşimi doğduğundan beri tanıyorum. Neslihan'ı da aldatmadı, aldatmaz" diyerek küs olduğu kardeşini savundu.

65d88dbad34b720acacf3b4d.jpg

Miras olayları ile ilgili de konuşan Doğulu, "Babam öldüğünde bize sadece borçlar kaldı. Buna sadece sesli gülüyorum. Biz her şeyi reddi miras yaptık. Ortada bir miras varsa o da soyadımız. Onu da ben yarattım!" diyerek iddialı bir açıklamada bulundu.

65d88e0dd34b720acacf3b50.jpg

'Kadir kim, biyolojik kardeşim olan kişi mi?'
'İhanet' iddiası olay yaratmıştı! Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çiftinden romantik paylaşım

Üst Alt