• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kahve Falı Sözlüğü

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fal Dünyası kategorisinde WooD tarafından oluşturulan Kahve Falı Sözlüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 761 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fal Dünyası
Konu Başlığı Kahve Falı Sözlüğü
Konbuyu başlatan WooD
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan WooD

WooD

Üye
Katılım
20 Ağu 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Memleket
06 ANKARA
Takım
FenerBahçe
Burç
Yay

İtibar:

Türk kahveleri içildi, stresler atıldı şimdi kahve falında oluşan şekiller yorumlanacak. Sizler için hazırlanan kahve falı sözlüğünden yola çıkarak kahvenizin size anlatmak istediklerini kolayca yorumlayabilirsiniz:

Fil
Kahve falında fil yorumlanması çalışanların işinde yükseleceğini ifade eder. Fil yenilik ve ilerleme anlamını taşır.

Deve
Kahve falında deve görenlerin çok yakın zamanda maddi durumunun çok daha iyi olacağı bilinmektedir. Devenin boyutuna göre maddiyatın da düzeldiği ifade edilir. Deve, maddi açıdan yenilenmeyi ve toparlanmayı anlatır.

Tavşan
Çok duygusal kişilerin kahve falında tavşan görülür. Tavşan ise bir süre stresli zamanların yaşanacağını haber eder. Duygusal geçişlerin yoğun olduğu bir dönemde, kişinin çevresine dikkat etmesi tavsiye edilir.

Geyik
Kahve falında geyik varsa, o kişinin hayatının düzeleceği ve çok huzurlu günler geçireceği söylenmelidir. Aile içinde neşeli günlerin başladığına işarettir. Geyik güzel gelişmeleri temsil eder.

Kaplumbağa
Kahve falında kaplumbağa şeklini gördüyseniz hayatınızdaki eksik parçalar tamamlanıyor demektir. Maddi ve manevi çöküşleri kısa süre içinde toplayacağınızı ifade eder. Güzel günlerin ve haberlerin işaretidir.

Ördek
Kahve falında ördek olan bir kişinin bu aralar şanslı dönemde olduğu belirtilmelidir. Planlarının gerçek olacağını söylenebilir. Ördek şansı ve parayı temsil eder. Sabırlı bir bekleyişin sonunda kişinin istediklerini yapmasını anlatır.

Horoz
Kahve falında horoz görmek, müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Belki bir torun haberi belki de bir kısmet haberi gelebilir. Horoz sizi yeni güne uyandırır. Yeni bir gün ise yeni bir başlangıç demektir. Horoz çıkan fallarda güzel haberler çok yakındır.

Baykuş
Kahve falında baykuş olması olumsuz bir habere işaret olmaktadır. Kişinin çevresine ve adımlarına dikkat etmesi gerekecektir. Fal bakan kişinin bu durumu açıklaması endişe edici olmamalıdır. İyi şekilde yorumlanmayan baykuş, kötü günlerin geleceğini ve tedbir alınması gerektiğini ifade eder.

Denizkızı
Kahve falı deniz kızı olan kişinin bu sıralar çevresine dikkat etmesi gerektiğini söylenmelidir. Çünkü denizkızı, çift karakteri temsil eder. Kişinin çevresinde iyi görünüp fesatlığı sürdüren biri olabilir. Bu nedenle çok güven vermeyen kişilerle samimi olunması tavsiye edilmez.

Zürafa
Kahve falında zürafa görmek, tıpkı zürafa gibi dik başlı olmayı temsil eder. Kahve sahibinin biraz inat ve kibirli olduğu anlaşılır. Çünkü kahveye duygular da yansır.

Kedi
Halk arasında kediler nankör olarak bilinir. Uysal bir hayvan olan kedinin nankör olması fala da yansımaktadır. Kahve falında kedi şeklinin oluşması ise iki şekilde yorumlanır. Ya kişiye yapılacak bir haksızlık olacaktır ya da kişi için bir iyilik yapılacaktır.

At
Kahve falında at görmek, yakın zamanda hayırlı işlerin gerçekleşeceği ve tutulan dileklerin kabul olacağını ifade eder. Eğer fincanda ufak bir at varsa, içinizi rahatlatabilirsiniz. Çünkü kısa zamanda çok iyi haberler alabilirsiniz. At, murat demektir. Murat ise insanın hayatında oluşan güzel başlangıçlara işarettir.

Göz
Kahve falında göz görmek çok kolaydır. en kolay oluşan şekildir. Göz genellikle kıskançlık ve hırs duygusunu ifade eder. Eğer bu göz ağlayan göz şeklinde ise kişinin bir süre üzüleceği haber verilir.
 
Üst Alt