• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

'İnci Taneleri'nde baba-oğul sahnesi ekrana damga vurdu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan 'İnci Taneleri'nde baba-oğul sahnesi ekrana damga vurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı 'İnci Taneleri'nde baba-oğul sahnesi ekrana damga vurdu
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

65d97244d34b720acacf3e57.jpg

Kanal D’nin, Yılmaz Erdoğan imzalı reyting rekortmeni dizisi ‘İnci Taneleri’nin beşinci bölümü, perşembe akşamı yayınlandı. Milyonları ekrana kilitleyen projenin yayınlanan son bölümüile hem sosyal medya hem de reyting listelerinin zirvesine oturdu. Çarpıcı diyalogları, şarkıları, dans sahneleri ile gece boyunca konuşulan 'İnci Taneleri', günün en çok izlenen dizisi oldu.

'İNCİ TANELERİ' SON BÖLÜM

KALPLERE DOKUNAN SAHNE

Cihan’ın (Kubilay Aka) vurulması ve sonrasında yaşananlar geceye damga vurdu. Oğlu Cihan’ın çocukluğu ile ilgili her detayı hatırlayan Azem (Erdoğan), hastaneye giderken ona kuş lokumu götürdü. Ekrana gelen bu sahne, Cihan’ın kalbine olduğu kadar seyircinin de yüreğine dokundu.

65d97499d34b720acacf3e5e.jpg

Oğlu Cihan’ı yeniden kazanmaya çalışan Azemgerçeği itiraf ederek, “Ben yapmadım. Annenizi ben öldürmedim” dedi. Bölüm boyunca babasını reddeden Cihan, duydukları karşısında şoke oldu. Ancak Cihan gerçekleri öğrense de yolundan dönmedi ve babasını bir kez daha reddetti.

65d974b6d34b720acacf3e60.jpg

İNCİ TANELERİ’NDE ORTALIK KARIŞIYOR

İnci Taneleri'nin 29 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Fragman yine çok izlenecek bir bölümün izleyici ile buluşacağının sinyalini verdi. Azem ile Piraye arasında bir çekim başlamıştır ancak Azem'in aklı hala oğlundadır. Cihan, kendine savaş açanlarla savaşa girmeye karar verir. Dilber’in ise Azem'i Piraye'ye kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Peki Azem'in kararı ne olacak? Azem, Dilber'i terk edecek mi? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde belli olacak.

65d974d4d34b720acacf3e62.jpg

GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ SENARYO

BKM imzalı yapımın güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli bir hikayesinin olduğu projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

'İnci Taneleri'nde duygu seli! Cihan'ın babasına söyledikleri yürek yaktı
'İnci Taneleri' zirvede! Cihan'dan Azem'e 'kurşun' gibi sözler

Üst Alt